Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tört rám megint ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tört rám megint ez az érzés? Nem is akarom!

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal,1 éve hozzá mentem feleségül.

Nagyon jó a kapcsolatunk,a sex is jó,meg tényleg minden.Közös jövőt tervezünk.Öszintén szeretem különben nem mentem volna hozzá.DE!Van egy fiú aki "kísértésbe"hoz minden alkalommal mikor előbukkan.Én már gyerek korom óta ismerem és nagyon régen akartam őt de nem voltunk megérve rá,ő élni akart én már akkor is komoly kapcsolatot.A férjem is ismeri,jó haverok és azt is tudja mit érzek ilyenkor.Jó fej,nem pattog ez miatt mert bízik bennem.7 hónap után megint megkeresett bennünket és majd megveszek érte annyira jól nézett ki.Ha nem látom fél évig tényleg eszembe se jut de ha igen akkor végem...Vele álmodtam,napokig ő járt a fejemben.A férjem is jó pasi és jó társ a másik viszont elképesztően jó pasi,de pocsék társ,még barátnak se jó.Izgat a tiltott gyümölcs és az hogy annyira vad és hogy régen milyen jókat flörtöltünk.DE ez még semmi!Majdnem ő táncolt a leánybúcsúmon és mikor rájöttem hisztizni kezdtem hogy nem kell táncos.DE a buli után a férjemmel és a barátaival folytattuk a bulizást és én a srác nyakába sírtam(piássan)hogy én mennyire szeretem őt és engedjen élni.Vannak ám még ilyen sztorik de így is sok lett a szöveg.Pánikolok mert én nem akarok lépni semerre nekem így jó.


2010. jún. 25. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ott a válasz: izgat a tiltott gyümölcs. Te tudod megéri-e leszakajtani. Valószínűleg nem.
2010. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindent összevetve nem!Az esküvőn is ott volt.És kibírtam sírás nélkül pedíg sírós vagyok de mikor felnéztem az eskü közbe akkor pont nézett és bólintott eggyett mind ha "engedélyt"adott volna.Én akkor kifakadtam.Az utána való bulin meg nem is jött oda csak ivott a többi baráttal.
2010. jún. 25. 15:02
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

arra vannak a szabályok, h megszegjük őket.

majd meglátod nem érdemes kallódni egy házasságban, amelyben nem érzed stabilnak, meg kiegyensúlyozottnak magad, hiszen eszedbe jut a másik, h vele milyen lehet.

ki kell próbálni! beszélgetni kell vele...stb. aztán ha jobb, akk lépni kell..ott hagyod a párod.


jó, tudom, h ez a férjeddel szemben igazságtalan és megalázó lenne, de csak így juthatsz dűlőre.

ha mégsem olyan, mint gtad, akk majd bevallod a párodnak h mi történt...és h csak kettőtökért tetted.


életed végéig így fogsz szenvedni, amíg ki nem próbálod vele. csak tudnám, miért mentél férjhez hozzá, mikor ilyen gondolataid vannak! butaság volt! de ezzel már nem tudsz mit tenni.



lassan jöhet a gyerek! szóval döntsd el, kinek akarsz szülni és kivel kell leélned az egész életedet.

vagy később elválhatsz,és ott lesz a nyakadon 2 gyerek...hát nemtudom..te tudod

2010. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom a párod, kivált így, h rendes, jófej.

Nem lennék a helyében.

2010. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekesen működnek a nők...

Akkor a férjed nem az a rosszfiú típus, hanem az a kedves megértő pali, ugye? Mert ilyenkor kezd el a feleség vágyni a rosszfiú után.

Amúgy nem éri meg.

Próbáld kizárni az életedből, és beszéld meg a férjeddel is, hogy ő is tegyen így, mert rossz vége lesz (tényleg).

Előző válaszoló hülyeségére meg nem tudok mit írni, hogy próbálgasd ki... Ezzel gondolom azt akarja mondani, hogy legyél házasságtörő. Hát grat neki.

2010. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mármint előző előtti. :D
2010. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van benne igazság.De érdemes lenne csak a vágy miatt feladni mindent?1 évbe jó esetbe 2x megjelenik és ennyi.A párom jó ember,a gyanúm az hogy meg is bocsájtana annyira szeret.Azt hiszem minden marad így.Neked voltak rossz tapasztalataid?
2010. jún. 25. 15:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most ki kéne hagynod az életedből..
2010. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ilyenkor úgy utálom magam!Küzdeni fogok a kapcsolatomért mert megéri.
2010. jún. 25. 15:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Így helyes. Most már lennék a párod heylében.:D
2010. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!