Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tört rám megint ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tört rám megint ez az érzés? Nem is akarom!

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal,1 éve hozzá mentem feleségül.

Nagyon jó a kapcsolatunk,a sex is jó,meg tényleg minden.Közös jövőt tervezünk.Öszintén szeretem különben nem mentem volna hozzá.DE!Van egy fiú aki "kísértésbe"hoz minden alkalommal mikor előbukkan.Én már gyerek korom óta ismerem és nagyon régen akartam őt de nem voltunk megérve rá,ő élni akart én már akkor is komoly kapcsolatot.A férjem is ismeri,jó haverok és azt is tudja mit érzek ilyenkor.Jó fej,nem pattog ez miatt mert bízik bennem.7 hónap után megint megkeresett bennünket és majd megveszek érte annyira jól nézett ki.Ha nem látom fél évig tényleg eszembe se jut de ha igen akkor végem...Vele álmodtam,napokig ő járt a fejemben.A férjem is jó pasi és jó társ a másik viszont elképesztően jó pasi,de pocsék társ,még barátnak se jó.Izgat a tiltott gyümölcs és az hogy annyira vad és hogy régen milyen jókat flörtöltünk.DE ez még semmi!Majdnem ő táncolt a leánybúcsúmon és mikor rájöttem hisztizni kezdtem hogy nem kell táncos.DE a buli után a férjemmel és a barátaival folytattuk a bulizást és én a srác nyakába sírtam(piássan)hogy én mennyire szeretem őt és engedjen élni.Vannak ám még ilyen sztorik de így is sok lett a szöveg.Pánikolok mert én nem akarok lépni semerre nekem így jó.


2010. jún. 25. 14:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Tényleg nagyon renden és jó pasi!
2010. jún. 25. 15:25
 12/18 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van..inkább most próbáld ki vele, mint hogy két gyerek után jusson eszedbe, hogy nem is éltél, és hogy akarod...
2010. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

utolsó alatt 15:06

-t értem XD

2010. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hát, de írta: "...pocsék társ,még barátnak se jó"

Egy kalandért megbántani egy rendes, jó embert..

Gondolj bele, h fordított esetben Te mit éreznél, és akk döntsd magad el, h szerinted megéri-e.

Ok, h megbocsátana, de sosem feledné el.:S

2010. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Annyira link,megbízhatatlan,nem lehet a szavára adni!Ilyen ő.A férjem ellentéte.Szerintem se feledné el soha,nem tudnék úgy élni hogy megcsaltam.Csak tünnyön el végre az életemből.Nekem eddig sem hiányzott csak hát mikor megláttam...
2010. jún. 25. 15:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy (egyszeri) jó testért eldobnál egy élvezhető (egész) életet magadtól?

Szerintem értékeld át magadban a dolgokat, és próbáld meg értékelni, ami van! Ne pedig csak azt, amit már elveszítettél... :((

2010. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok annyira tapasztalt mint te,de hasonló a helyzet:ismerek egy srácot kb 5 éve,jártunk is,de ő igazából sose szeretett úgy ahogy én őt..kavartunk,évente egyszer kétszer össze is jöttünk,de egy megbízhatatlan,szemét dög...aztán megismertem a mostani a barátomat...több mint egy évig próbált engem megszerezni,és végül sikerült neki:)igazi álompasi:Dmindent megkaptam tőle:szerelem,minden kivánságomat lesi,ajándékok,dédelget,büszke rá hogy velem lehet,tök ellentéte az másik srácnak..aztán szakítottunk mert túl sokat veszekedtünk és én futotta sajnos a szemét sráchoz:(..1 hónap múlva újra összejöttem az álompasival,de elmondtam neki h mitörtént..velem maradt mert szerelmes belém,de sosem fogja megbocsátani amit tettem,és a legrosszabb h szörnyű érzés nézni ahogy szenved...néha látom az arcán h iszonyatosan fáj neki,és szörnyetegnek érzem magam mert így megbántottam:( hogy ilyet tettem egy olyan sráccal aki szeret engem,és nem tenne velem ilyet(azt tudni kell h tudta h mik történtek velem és a rossz sráccal az elmúlt években,de azt mondtam h többet nem akarok vele lenni,aztán mégis belecsúztam)ezzel csak azt akarom mondani hogy a párod szeret téged,szerelmes beléd,és már csak ezért az elkötelezettsége miatt sem sérteném meg...ne tedd tönkre ezt a kapcsolatot,mert lehet hogy megbocsájt neked,de benne marad ez a tüske és szép lassan megöli a kapcsolatot,a boldog jövőtöket,de legalább is őt biztosan tönkre tennéd vele...lehet neked pár órára öröm lenne,de nézni ahogy a szerelmed szenved a tetted miatt,nem éri meg megtenni...remélem jól döntesz:) bocsi a regényértXD
2010. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tényleg mennyire igaz, hogy a rosszfiúk vonzóbbak... :D Unalmas, ha minden kívánságodat lesi, nem? Túl elérhető. De most komolyan mondom, nem ironizálok.
2010. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!