Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kezdjem hozzátáplálást?...

Mivel kezdjem hozzátáplálást? Egyszerre mennyit adjak?

Figyelt kérdés
4 hós a fiam, elapadt a tejem, a tápszert nem eszik, állandóan megy a harc a kajával. Gondoltam, elkezdem a hozzátáplálást.
2009. máj. 5. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd almával (először lé, aztán püré), utána jöhet a sütőtök, őszibarack, répa, krumpli, banán, szépen fokozatosan emelve az adagokat.
2009. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először csak pár kiskanálnyit adj neki (első voltam).
2009. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ment el teljesen a tej, akkor próbáld meg visszahozni urtica urens 5 ch val. ( homeopátiás bogyó)

Ha mindenképpen kezded a hozzátáplálást, akkor 2/3 rész alma, 1/3 rész krumplival kezdd. ( minden főzeléknek legyen 1/3 a krumpli, ezt nekem a doki mondta) Először csak tedd a nyelvére, ha ízlik, hagyd hogy megegyen pár kanállal, de egyszerre és elsőre ne sokat. Ha másnap nincs gubanc, esetleg hasgörcs, akkor adhatsz neki egyre többet. Jöhet még az őszibarack, krumplival ugyanúgy, aztán répa, cékla, sütőtök. Húst és gabonát még nehogy adj neki.

Egy hasznos link, későbbre:

[link]

2009. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anyatej termelésre pár tipp: Pisztácia,dió,sütőtök,Laktoherb,és kókusz.Ezt most olvastam,és eszem mindegyiket 2 napja.Kisfiam 8,5 kg,és most lesz 5 hónapos,de én már adok Neki almát amit nagyon szeret,és sütőtököt,levet.Először ezekkel próbálkozz.Tápszert nem adok mert attól tartok :( Hány kg a kisfiad?

Tudok ajánlani még egy nagyon jó könyvet is: Tracy Hogg, A suttogó mindent megold c. könyvét.Abban benne van minden tényleg!

2009. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már egy hete nyüglődöm a szopival, mert szépen fokozatosan ment el a tej, amióta megjött...a tápszert nem hajlandó megenni, fagyasztott anyatejem van még egy darabig. Egyébként liter számra iszom a szopis teát, szedtem homeós bogyót, fejek de semmi. Pedig előtte bőségesen volt...
2009. máj. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!