Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtük a hozzátáplálást,...

Elkezdtük a hozzátáplálást, mennyi az adagja a gyümölcspépnek, amit meg kellene ennie egyszerre?

Figyelt kérdés
Nekem 50 g-ot evett, majd szopizott rá 140 ml tejcsit.
2009. jan. 23. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Fokozatosan lehet növelni, amennyit elfogad. Az én fiam kb egy kávéscsészényi almát evett meg amikor már nagyon belejött, de azt csak úgy szopi mellett kapta, gyümölccsel én nem váltottam ki étkezést, csak főzelékkel, aztán majd amikor már ebédre főzelék volt, akkor kezdtem el tízóraira gyümölcsöt adni.
2009. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fokozatosan növeld az adagját és egyen amennyit kíván. Mi 30-40 ml-rel kezdtük, 2 hét után volt kb 90-100, most, hogy már egy hónapja eszik kb 140 körül van.


Az orvosunk azt mondta, hogy max 200 ml legyen és a szopi és a gyümölcs között legyen legalább 20 perc.

2009. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!