Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírod az éjszakázást...

Hogy bírod az éjszakázást újszülötteddel?

Figyelt kérdés
Én nagyon szenvedek...
2011. okt. 21. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek nem ikrei vannak, azok ne is szóljanak egy szót se, én nem tudom, hogy hogy csináltam volna amit itt az ikres anyuka leírt, na az durva. Egyébként az éjszakázást én úgy ellensúlyoztam, hogy nappal amikor a baba aludt, én is aludtam. 3 óránként kelt enni, így teljesen korrekt volt. :-) Első gyereknél meg lehet csinálni ezt, de már szoktam gondolkozni, hogy mit lehet majd tenni a 2. gyereknél. Na ott biztos nem lesz napközbeni alvás...


Kitartás, próbálj te is pihenni amikor a baba alszik.


Ja, de egyébként aki szoptat, annak se könnyű a helyzet, nekem pl. úgy bedurrantak a melleim hajnalra, hogy hiába aludhattam volna, muszáj volt felkelnem és fejnem, annyira feszültek. Hát nem könnyű, tényleg kitartás, vigasztaljon, hogy mindannyian átmentünk ezen.

2011. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!