Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírod az éjszakázást...

Hogy bírod az éjszakázást újszülötteddel?

Figyelt kérdés
Én nagyon szenvedek...
2011. okt. 21. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi nem offolni akarok,de egy baba ezzel jár.Persze nehéz.Az én kislányom is 3 óránként kelt enni és mivel ő tápszeres volt még azt is meg kellett csinálnom.És nem aludt közöttünk,felkeltem megcsináltam a tápszert megetettem visszatettem a kiságyába elmostam a cumisüveget és csak utána feküdtem vissza.Nem volt könnyű időszak,de ezt vállaltuk.
2011. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szenvedtem, szoptattam, de fájt a hasa, és nem aludt vissza, órákon át sírt, semmi nem segített, napközben is csak keveseket aludt, és csak kézben volt el, nem tudtam pihenni. Iszonyú fáradt voltam, de elmúlik, 6 hetesen már jobb lett, és kaja után visszaaludt, félálomban megetettem, így már egész más volt. 8 hónapos korától nem kel éjszaka, 12 órát alszik:)! Kitartás!!!
2011. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem újszülött, mégis többször ébred éjjel. Annak idején, mint egy élő halott voltam... Volt, hogy fogzás idején éjféltől minden órában cicizett,csak így nyugodott meg. 21 hónapja kb. 5 olyan éjszakánk volt, hogy nem volt egy ébredése sem éjszaka. Akkor meg én néztem rá, hogy mi van már, lélegzik még?:) Amikor kicsit pihen a baba, te is pihenj! Nincs más megoldás.
2011. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje borzasztó volt. 7 hónapja születtek az ikreim 7 hónapra és mivel koraszülöttek voltak, nem tudtak szopizni. Fejnem kellett nekik (lehetőleg 3 óránként, hogy beálljon a tejtermelés a későbbi szoptatás érdekében) 2 hónapig miután hazajöttek a kórházból és cumisüvegből kapták a tejcit. Éjszaka felváltva ébresztettem őket (természetesen 3 óránként), mert nagyon aluszékonyak voltak, evés evést ért. Nagyon imádom őket, de álmomban se jöjjön vissza az az időszak, mert nagyon fárasztó volt. De elmúlt és megérte minden fáradság, mert már gyönyörű szép nagyok, ügyesen szopiznak és egészségesek. :-)
2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jubilee ***** válasza:
Nem könnyű időszak, tudom. Próbálj pihenni, amikor a kicsi alszik. A házimunka megvár...Nekem már 15 hónapos a lányom, de a mai napig 2x-3x kel éjjel. Kimerítő, de a kisgyerek ezzel jár.
2011. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja igen azt nem írtam,az én kislányom is már 19 hónapos és még ő is egyszer felkel enni.
2011. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 3 oránként kelt. Mire elaludtam volna, megint fel kellett kelni. Volt, hogy ultem a kiságy mellett és sírtam. Volt, hogy el is aludtam szoptatás kozben egy pillanatra. De szerencsém volt. 6 hetes korátol teljesen átaludja az éjszakát. Most lassan 10 hos és este 7-tol alszik reggelig. De addig durva volt a helyzet.
2011. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó nem is durva, csak hat hétig tartott.
2011. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém három nappal ezelőtt 40 percenként felébredt, másnap olyan migrénem volt,hogy alig tudtam ellátni a gyerekeimet.
2011. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az első hat hét a legnehezebb.Én úgy éreztem olyan vagyok,mint egy zombi.A gyerekkel kapcsolatos dolgokon kívül semmit nem bírtam megjegyezni.Most 3 hónapos,egyre kevesebbszer kel,egyszer talán majd át is alussza az éjszakát. Aludj Te is amikor alszik,ez az egyetlen jó megoldás!
2011. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!