Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, babátok mikorra...

Anyukák, babátok mikorra nőtte ki a hasfájást? És hogy bírtátok vele az éjszakázást? Mire kibüfizi magát, szinte megint éhes lesz?

Figyelt kérdés
Volt így más is?Hogy bírta?És meddig tart?6hetes babó anyukája
2010. aug. 24. 08:16
 1/8 anonim válasza:
Szia.Mi az eső hónapot nagyon nehezen éltük át majd lehet neki adni neki Grip Water -t és volt a gyógyszertári készítmény haskrém ezt használtam egybe.Az sokat segített ,de igazából 3 hónapos volt ,most 5 és néha még most is fáj neki.Nekem az anyatejtő fájt a hasa ,mert sok tejet ittam ,de utólag okos az ember.Ő csak rajtam aludt el és se éjszakám se nappalom nem volt ,nem lehetett letenni.Borzasztó látni,hogy szenved és nem tudsz segíteni neki.Kicsi segítségem sem volta, pici mosolya adott erőt a másnapokhoz.Most már jó.Csak nyugi mert megérzi rajtad a baba ,hogy ideges vagy és attól is sírhat
2010. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!3 hósan-mintha elvágták volna.

elötte hiába kapott bármit rá

2010. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon szenvedett a hasfájástól, mikor a 4. hónapot betöltötte, elmúlt.Egyik napról a másikra.A büfizés nálunk ment 10 perc alatt, ugyhogy erről nem tudok nyilatkozni...
2010. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nekünk az infacol van,de az sem igazá vált be,mert az meg meghajtja és egész éjjel ordít:(

annyira nem vészes,de mégis fársztó hosszútávon:(

2010. aug. 24. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is görcsös babák voltunk.Én espumizánt és 30 milli köménymag teát adtam szopizás elött.5hosan maradt ki.
2010. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 hónapig tartott a kemény pocakfájás, plusz összekeverte a nappalt az éjszakával. Szóval elég nehéz volt. Aztán 2 hónaposan mintha őt is elvágták volna, eltűnt a pocakfájás. Igaz én arra fogtam, hogy nekem alig volt tejem, 2 hóra elapadtam és átálltunk teljesen tápszerre. Én is sokkal nyugodtabb lettem, mert beletörődtem hogy nem megy. És ezzel bizony ő is megnyugodott.

A büfiztetéssel nálunk sem volt gond, arról én se tudok nyilatkozni.

Egyébként az infactolt kapta ő is, de hát szerintem nem sokat ért. Ment a pocimasszír, meg a kézben riszálás.

Ja van egy osztrákoknál kapható kúp, pocakfájásra van. Az jó volt.

2010. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekünk azért már volt 10-től 5ig átaludt éjjelünk,úgyhogy azt nem hinném,hogy keveri!De most is csak a hintába képes aludni,ahogy rakom az ágyba felkel:(
2010. aug. 24. 11:01
 8/8 anonim ***** válasza:

A kiságyundor nálunk is meg volt egy időben. Az majd elmúlik. De próbálkozni kell, mert ha feladod és csak magatok közt altatod, akkor tényleg odaszokik és a kiságyba szokatás nem lesz könnyű. Iszonyat, hogy milyen rafkósak tudnak már lenni pár hetesen. Az én fiam is kitanulta, hogy ha úgy sír, mint mikor fáj a pocak, akkor kikapkodjuk. Mire rájöttem... :D

Amit még esetleg a könnyebb kiságyba szokatásért tehetsz, hogy a kis birodalámt biztonságosabbá teszed. Úgy értem, hogy neki a pocid, vagy most a karjaitok biztonságot jelentenek. Szorosan van. Én a kságyba betettem a szopipárnát, így kevesebb helye lett, épp amire szüksége volt. A nagy tér megriasztja. Nagyon sok kisbaba emiatt nem szereti a kiságyat!

2010. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!