Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen altatási praktiká...

Kinek milyen altatási praktikái vannak?

Figyelt kérdés
Ki hogyan altatja a babáját? és ha nem altatja akkor hogy alszik? Légyszi kort is írjatok! Köszi mindenkinek!
2009. máj. 1. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én eddig úgy altattam hogy fürdés után volt egy kis játék majd amikor már láttam hogy álmos felvettem és járkáltam vele a szobában.Egy rövid ideig bevált de már nehéz nagyon a lányom így most azt próbáltam ki hogy kevés fénynél magára hagyom a szobába miután elbúcsúztam tőle.Fél óra ordítás után elaludt ( ez volt az első alkalom így).
2009. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan megiszom a tápszert kapok anyától és apától egy puszit, én meg megnyalom az arcukat úgy látom ez tetszik nekik mert mindig mosolyognak rám ilyenkor. Aztán kicsit még forgolódok az ágyukon de végül is már annyira álmos vagyok hogy hamar elalszom. Ekkor szerintem megfognak és átvisznek a kiságyamba mert reggel mindig ott ébredek. Képzeljétek egy pár hétig titokban néztem meg hallgattam alvás helyett a tv-t, de rájöttek és most már kikapcsolják, sajnos:) Danika voltam
2009. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerencsesek vagyunk,mert nem kell altatni.Mar az elejetol kezdve kulon szobaja volt,es igyekeztem az onallo alvasra tanitani.Gondolom sokan leneznek emiatt,hogy nem ringattam es nem olben altattam.Viszont ket es fel honapos kora ota atalussza az ejszakat.Furdes,kaja es szunya.Boldog,mosolygos,kiegyensulyozott baba,es imadjuk.6hos baba anyukaja.
2009. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eloszor bekapcsolom az altato zenejet, majd megszopiztatom. Ha latom, h mar jol lakott, akkor csak leteszem hasra az agyaba. Altalaban rogton elalszik, ha eleg faradt. Ha nem, akkor meg kicsit feszkelodik es utana alszik. Meg csak 5 honapos.
2009. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak cicin alszik el. (Vagyis elaludna 15-20 perc ordítás és forgolódás után is, de ehhez nincs szívem és értelmét sem látom, hiszen miért ne alhatna el szoptatás közben, amíg úgyis itthon vagyok vele gyeden.)

1 éves kisfiú anyukája

2009. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
rámfekszik, símogatom és elalszik:)
2009. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majdnem 1 éves:) de régóta így alszik el.
2009. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekunk alvórongyink van, vagyis a pléd, amivel betakarom, annak is a cédulája: azt morzsolgatja, gyuri a fiam féléves korátol, és bizony, anélkul elég nehezen alszik el. es cumival (csak elalvásra használjuk). Van, hogy mielott bealszik, teázik cumibol, ha elég fáradt, nem kell. Mostanában elég nyugos, és jobban igényli, hogy mellette maradjak, mert nagyon bújik. De bárhogy is, 10 percen belul szunya:)
2009. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8hónapos kisfiam,fürdés után kapja a tápit amibe álltalában bele is alszik,így van,hogy csak a felét eszi meg(de ez ritka),be teszem a kiságyba,kap egy jóéjt puszit és alszik reggelig:),ha nem alszik bele a vacsiba,akkor is ua.csak forgatja a fejét jobbra-balra és közben dünnyög egy picit,de pár perc alatt elszundít:),nálunk ez már 4hós korától így van,nem én akartam így ő alakitotta magának.Imádom.
2009. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!