Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ugyanúgy szeretni 2.babát?

Lehet ugyanúgy szeretni 2.babát?

Figyelt kérdés

Kislányom 5 hónapos, férjemmel szeretnénk 2. babát, de félek, attól, hogy osztódni fog a szeretetem. Vagy ez hülyeség?

Tapasztalt, két-, vagy több gyerekes anyukák véleményére lennék kiváncsi :))


2009. ápr. 30. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy nem, mert mindkét gyerekem másképp szeretem. Ugyanannyira lehet. A szeretet nem osztódik, hanem többszöröződik!
2009. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia mi jelenleg a harmadik babánkat várjuk és az biztos hogy ugyanúgynem fogod szeretni őket csak az egyiket jobben mint a másikat ez olyan mint az egyik 19 a másik 1 híján 20



amúgy a szeretett nem fogy el mi is azért vállatuk mert még biztos hgoy trudjuk szeretni, mert más nem számít nekik csak az hgoy szeressék őket és akkor minden rendben van

2009. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is egy babám van, 6 hónapos, én is gondoltam már erre.-)

Vagyis inkább arra, hogy nekem most ő kimeríti a gyermekem fogalmát, és nem tudom elképzelni, hogy más iránt is így érezzek.

Az biztos, hogy a 2-at másképp éli meg az ember, mint az elsőt. De szerintem is szeretni fogjuk őt is! Én is szeretnék 2. babát.

2009. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha a szüleimből indulok ki, akkor igen, lehet ugyanolyan intenzitással. Ebben reménykedek, és mivel a kisfiam 10 hónapos lesz, mi is szeretnénk hamarosan másodikat. Bár az igazat megvallva, ezt a kérdést a babám 2-3 hónapos kora körül én is feltettem anyunak:)
2009. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Az én kisfiam 4,5 hónapos. Én terhesség előtt úgy voltam, hogy nekem egy gyerek elég, nem szeretnék kettőt. Mióta megszületett a kisfiam, azóta annyi szeretetet kihoz belőlem, amit el sem tudtam volna képzelni (amúgy én bújós, ragaszkodó vagyok, szeretem kimutatni, ha szeretek valakit...). Szóval mióta megvan a kisfiam, azóta mondtam, hogy szeretnék neki egy kistestvért, mert ennyi szeretetet nem lehet egy gyermeknek átadni. Legalábbis én így vagyok vele, alig várom már, hogy újra pocakos legyek :-)
2009. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van. Tényleg nem ugyanúgy szeretem őket,de ugyanannyira. Viszont az fura volt,hogy mikor bementem a korházba szülni,még az én kicsi fiam volt,az akkor 4 éves. Viszont mikor megláttam szülés után,már olyan nagynak tünt! :)
2009. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!