Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot ehet először...

Milyen joghurtot ehet először a baba?

Figyelt kérdés
A doki szerint a tejtermékeket joghurttal és kefírrel kell kezdeni. Natúr joghurtot kell neki adni, vagy lehet ízesítettett is? Ti hogy kezdtétek? "Pöti" danon mehet? Vagy esetleg ha a natúrt nem fogadja el, akkor gyümivel keverve? Utána jöhet a túró, sajtok stb?
2009. ápr. 29. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, a manóm 8,5 hós. Hippes joghurtos afonyát már evett.
2009. ápr. 29. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
sima natúr joghurtot adj neki
2009. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van kifejezetten babajoghurt én a mai napig azt adom egy éves babámnak ill. natúr danode joghurtot de azt csak két hete kb. A babajoghurt tuti neki való és nagyon finom ízben kapható. Nestlé és még van egy másik fajta is. És üvegesben is van a gyümölcsös joghurt az imádja a kislányom.
2009. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
en natúr joghurttal kezdtem, mivel nem ízlett neki magában, gyumolccsel kevertem. kb. 1-2 honappal késobb kostoltuk meg az ízesített joghurtokat, Danone konnyu és finom nagyon bevált(ebbol foleg a banános és a barackos,vagy vaníliás), majd 1évesen a tobbit. a legelején (9-10 hosan) heti 1-2x, most már mindennap eszik a kicsi joghurtot. a túrot hasonloan, gyumolccsel adom.
2009. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
én kifejezetten babajoghurtot adtam neki először, és még most is, bár most is csak néha, félve adom. Fiamnál felmerült a tejallergia gondolata, mivel egyszer voltak ekcémás kiütései. A doki ajánlotta, hogy egy éves koráig semmilyen terméket ne egyen, ami nem Ha-s, és bármilyen tejszármazékot is tartalmaz. bevallom, én néha megszegem ezt a dolgot. Na meg az üveges bébikajáknál ezt nehéz betartani, mert a legtöbb 6 hós kor felett tartalmaz ilyet. sima natúr joghurtot szerintem adhatsz neki nyugodtan. Sajtos is adhatsz, a főzelékébe reszelj bele nyugodtan. Túróval én megvárnám az egy éves kort a helyeben azért!
2009. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!