Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan baba a fiamon...

Van még olyan baba a fiamon kívül, aki nem eszi meg a joghurtot?

Figyelt kérdés
Másfél éves, soha nem volt hajlandó megenni sem a natúr joghurtot gyümölccsel, sem a bolti gyümölcsjoghurtot. Egyedül a vaniliás bébidesszertet vagy danett pudingot szereti, és néha megeszik egy kis tejföllel kikevert túrót. Időnként megkínálom, mindig másfajtával, de egyszerűen nem kell neki. Pedig olyan jó lenne, ha megenné tízóraira vagy uzsira.
2011. ápr. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves, és szintén nem szereti a joghurtot. Többször próbáltam már több félével megkínálni, de egyszerűen meg sem kóstolja. Ha meg mégis, akkor kiköpi. Már nem is próbálkozunk vele. Szóval nem vagy egyedül :)
2011. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nővérem fia 7 éves, és sosem ette meg a joghurtokat, pudingokat. egyedül a csoki pudingot szereti.

vannak ilyenek....

2011. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim se eszik meg, semmilyen tejes-kanalas dolgot. Egyedül a turó rudit, néha.


Bár a fiamnál most, 3,5 évesen derült ki, hogy érzékeny a tejre, valószínű ezért utasította el mindig. Biztosan díszkomfort érzete volt ha ilyet evett,( bevezetés időszakában kóstoláskor.

2011. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam és ő se szereti mert hányingere van tőle. A pudingot meg nagyon szereti
2011. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!