Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudunk a JANA Baby víz...

Mit tudunk a JANA Baby víz mizériáról?

Figyelt kérdés
Felvetődött,hogy valami gáz van vele,de azóta senki nem ír róla semmit.Akikor most van vagy nincs vele gond?
2009. ápr. 29. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én olvastam, mikor itt valaki felvetette. nekem eléggé rémhírkeltésnek tűnt az egész. semmit nem tudott a dologról az illető, csak úgy írt valamit a levegőben. azóta eltelt 2, de lehet, hogy 3 hét és nem írt semmit az egészről...
2009. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű én nem olvastam ezzel kapcsolatban semmit...én folyamatosan azt adom a babámnak, valami gáz van vele? Kiváncsian várom én is a válaszokat!
2009. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a bosszantó.Én még ezt a kiírást sem találom és hónapok óta ezt issza a babám.Jó lenne már valami konkrétumot tudni.Most adhatom a lányomnak vagy nem?Valamit mindig kitalál valaki.
2009. ápr. 29. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
második válaszolónak: itt a link, ami az egészről a vitát kiváltotta, és amiről azóta is óriási a csend: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2009. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én is olvastam,és szerintem kamu volt. ha baj lenne a vízzel,akkor az már rég a médiában lenne.
2009. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok..végig olvastam, köszönöm . Tegnap válaszolt , és állitólag arzént találtak a Jana vizben :S Gondoljátok van benne igazság?
2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek ha lenne benne igazság, akkor még a boltok polcain lenne? Gondoljatok csak a pirospaprika botrányra! Egy pillanat alatt lekerült a boltok polcairól! Gondolhatjátok mi lenne, ha egy bébitermkkel történne ugyanez! Én is ezt adom a kislányomnak és továbbra is ezt fogom, mert ez kamu!
2009. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,hogy segítettetek ebben a kérdésben.Eléggé ijesztő.Most már nem merem adni a babámnak.Holnap vajon miről derül ki valami?
2009. ápr. 29. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
lányok. vagy igaz, v nem. elég 1szerűen ki lehet deríteni. akinek van otthon, 1 üveggel vigyen be a helyi ÁNTSZ-hez és vizsgáltassa be. kiderül, h ihatják -e a babók v sem.
2009. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész, mert már nem is innák a babák.
2009. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!