Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudunk így majd télen...

Hogy tudunk így majd télen takarót használni?

Figyelt kérdés

Forog össze vissza a kiságyban, van egy kisplédje,azt huzza magával, és öleli, de ha bejön a hűvösebb jó lenne valami vastagabb nagyobb takaró. De így hogy??

Vagy majdcsak nyugton alszik már,és nem mászkál el:):)

9 hónapos


2011. aug. 12. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hálózsák.
2011. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hálózsák a megoldás. Sokféle vastagságút gyártanak, van téli is meg jó vékony is. Az enyémet pont ezmiatt most is zsákban altatom.
2011. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mikor kisebb volt próbáltuk már a hálózsákot, de nem igazán vált be, sajna:(:(

De lehet megint megpróbáljuk.

2011. aug. 12. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem a hálózsák ilyen korban már nem jó, nem tudom, a te babád áll-e már, de az enyém amióta megtanult állni, éjszaka többször is úgy kel fel (persze félálomban), hogy feláll. És ez hálózsákban balesetveszélyes lenne, persze nem vészesen, de ki akarja, hogy elvágódjon, és beverje a fejét a rácsokba... :( Szóval mi takarózunk, de az enyém is állandóan izeg-mozog, úgyhogy hamar lekerül róla. Nem tudok mit csinálni, csak azt, hogy mikor amúgy is felkel, utána betakarom, meg igyekszem azért a hálóban a 21 fokot tartani. Ja, meg mindig hosszú ujjú body, és talpas nadrág van rajta.
2011. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az én babámat nem lehet betakarni, felébred és lerúgja, évszaktól és hőfoktól függetlenül.

télen hosszú ujjú body, pizsialsó, zokni az alvós "szerelése", de extrém hidegben adok a h.u. bodyra még egy rövidujjú pólót is, hogy két réteg legyen rajta.

2011. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő ilyen, nem szereti a meleget. Lehet, hogy neked extrém, de sok ilyen kisgyerek van.. Nálunk a 4 közül egyik se tűri a meleget. Télen is max. 21 fok van a házban, éjjel meg 18-19. A gyerekeim most csak egy vékony pléddel (a lányom egy lepedővel!) takaróznak, télen egy nem túl vastag paplannal. A kicsi 3 éves lesz és amióta képes rá, lerúgja a takarót. A hálózsákot én is próbáltam,

volt vagy 3 hónapos... Hááát, nem sok sikerrel, mert fél óránként felébredt.. ahogy levettem róla, békésen aludt tovább. Azóta hagyom, aludjon úgy, ahogy jó neki. Most pl. egy plédet teszek rá este, de mire elalszik, már nincs rajta. Hozzáteszem: még nem volt beteg :)

2011. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kísérleteztem az elején hálózsákkal, nem ment. Majd egyszer csak 5 hónaposan tök simán elviselte magán. Sőt, azóta hálózsák mániás lett, csak abban tud aludni, így van itthon mindenféle: egész vékony, vékonyan bélelt, vastag, attól függ, épp milyen idő van, melyiket kell ráadnom. Ja, és nemhogy feláll benne, de még végig is megy benne az egész lakáson. Mint egy kis pingvin, úgy totyog benne, nagyon aranyos! :)) (22 hós múlt)
2011. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!