Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudunk mi még összebújva aludni?

Tudunk mi még összebújva aludni?

Figyelt kérdés

Lányom csak a kiságyban hajlandó aludni. Igaz,én alakítottam ki így,mert mindenhol csak azt hallottam,hogy milyen rossz,mert csak a szülök közt alszik éjszaka stb...


De néha olyan jól esne, ha összebújva szundikálhatnánk együtt délután,vagy ha éjszaka nyűgös,odavehetném közénk,és aludnánk együtt. De nem működik,azt hiszi ilyenkor reggel van,és játszunk elkezd beszélgetni.

Fog ez még változni???


2011. aug. 27. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sokáig kézben aludt el, de összebújni sosem szeretett az ágyon fekve. Egy darabig este mellettem aludt el, de sokszor nem szerette, ha "macerálom" elalvás közben. Most 19 hós.
2011. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. aug. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közel 10 hónapos
2011. aug. 27. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, fog változni:-)

Én is úgy szoktattam a kisfiamat, ahogy Te, 2 éves koráig nem is tudott melletünk, velünk aludni, csak egyedül a kiságyba. Mióta viszont nagy ágyat kapott a rácsos helyett igényli, hogy vele aludjak, egyszer éjszaka még át is jött a mi ágyunkba, hogy velünk szeretne aludni:-)

Én sem bánom, ahogy Te sem tennéd, jól esik, hogy most már szeret mellettünk aludni:-)

Szóval kitartás, eljön az az idő, amikor a Te picurid is fog szeretni melletted, összebújva aludni:-))

Minden jót!

2011. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.

hát akkor még van időőőőő :)

Amint ki tud szökni a kiságyából, úgyis ott lesz nálatok :) Most még pici, nem is igazán tudja még mi az az ölelés, összebújás. Vagyis tudja, csak nem direkt csinálja.

Majd kb 1,5-2 éves kortól jobban kifejezik a szeretetüket, és akkor jobban is bújnak (már amelyik olyan fajta gyerek, de amikor álmosak, általában bújósak)

1.babám 1 éves koráig kiságyban aludt, utána szokott át közénk, azóta is együtt alszunk, már majdnem 3 éves.

2.babám most 10 hónapos, vele kb 1 hónapja alszom együtt, de ő mostanság extrán bújós baba

2011. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 hós a lányom, ugyanez a helyzet. Nálunk az volt, hogy első hetekben én akartam altatni, mellé feküdtem a nagyágyba, stb, de nem ment neki az alvás így. Csak úgy tud elaludni, ha egyedül van a szoájában, a saját ágyában. Fél éve skoráig úgy oldottam meg, hogy miután elaludt, átvittem a hálóba, és mellé bújtam, így aludtunk. Csak egyszer leesett az ágyról azóta nem merem a hálóban altatni. Sajnos nem tudom semmivel sem kitámasztani az ágy mellett, kénytelen vagyok megvárni, amíg biztonságosan lehet altatni korlát nélküli ágyban is :( Reggelente átviszem játszani a hálóba, de nem akar összebújni, csak ugrál az ágyon, meg hancúrozik. Renélem, ha nagyobb lesz, még lesz alkalmunk rá, annyira hiányzik nekem is :(
2011. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!