Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a párommal összebújv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a párommal összebújva aludni, más is van így?

Figyelt kérdés
Másnak is van olyan gondja, hogy ha összebújik a párjával az ágyban, akkor nem tud elaludni? Én nagyon szeretek bújni hozzá, jólesik ahogy átölel mikor fekszünk, mindig befészkelem magam hozzá, és még kényelmes is!! Szóval nem az a baj, hogy kényelmetlen. De mégis, így nem tudok elaludni. Ő elég hamar el tud aludni, és akkor csak hallgatom ahogy szuszog, próbálok én is aludni, de nem megy. Óvatosan, hogy ne ébredjen fel, eltávolodok tőle, és mellette, "egyedül" már könnyen el tudok aludni. Volt pl. olyan is, hogy felébredtem az éjszaka közepén arra hogy átölel és utána sem tudtam így visszaaludni.
2010. júl. 6. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert feszengsz:D lazulj el:)
2010. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Legtöbbször én a páromhoz szorosan hozzábújva alszom el, de éjszaka rengeteget forgolódok, s már csak azért is, hogy őt ne ébresszem fel, álltalában óvatosan én is kibújok az öleléséből. És én is mélyebben alszom így, nem hiszem, hogy ezt szégyellni kellene!

27/L

2010. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi sem összebújva alszunk. Úgy egyikőnknek sem igazán kényelmes. Ha pedig nem kényelmes, nem pihentető az alvás sem. Reggel szoktunk újra összebújni, mikor már ébredezünk.


KC

2010. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok.nem tok összebujva aludni. meg is beszéltem vele h mi a helyzet. és azt találtuk ki h mikor lefekszünk ugyse egyböl alszunk el , hanem egy kicsit összebujunk majd én arrébb megyek és megfogom a kisujját v a lábunkat kulcsoljuk csak össze, h azért érezzük egymást de aludni is tudjunk
2010. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ó de boldog lennék ha úgy aludhatnánk...:(

Sajnos mi nem élünk együtt ritkán alszunk együtt.

De mikor együtt alszunk mint a malacok:D összebújunk mint annak a rendje:) olyankor nem kell nekem ket perc alszom mint a csutak...


amugy szerintem is az a baj hogy feszengsz:)

2010. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi se összebújva alszunk, ő az ágy egyik felébe én a másikba (nagy franciaágy). Mi igy szoktuk meg, se ő se én nem tudunk egymáshoz közel aludni!:)
2010. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok összebújva aludni vele.:) Érdekes, pedig úgy szeretnék... De vagy kényelmetlen és nehéz megtalálni a megfelelő pozíciót, vagy beleszuszog a fülembe, vagy valami mindig van...:D
2010. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi alvás előtt szoktunk összebújni. :P

Azután mindenki a saját térfelére húzódik, egymásnak háttal, és jó éjszakát.

2010. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

lefekves,lagy csokok osszebujva, par perc igy, joejszakat es mindketten a kulon-kulon a legkenyelmesebb modon elalszunk.

osszebujva elaludni mi sem tudunk, regebben ugy "elastam" a fejem a testebe h alig kaptam levegot,na,azota valtozott a helyzet:)

szoval szerintem nem gaz h nem tudsz,mindekinek mas a jo,es pihentetobb.

2010. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mi úgy alszunk el, h mögöttem van(2kifli póz:D)

én úgy is eltudok aludni..egy idő után...

utána meg forgolódunk...reggel mikor felébred, akk pedig megint ugyanúgy átölel és ennyi

2010. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!