Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a párommal összebújv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a párommal összebújva aludni, más is van így?

Figyelt kérdés
Másnak is van olyan gondja, hogy ha összebújik a párjával az ágyban, akkor nem tud elaludni? Én nagyon szeretek bújni hozzá, jólesik ahogy átölel mikor fekszünk, mindig befészkelem magam hozzá, és még kényelmes is!! Szóval nem az a baj, hogy kényelmetlen. De mégis, így nem tudok elaludni. Ő elég hamar el tud aludni, és akkor csak hallgatom ahogy szuszog, próbálok én is aludni, de nem megy. Óvatosan, hogy ne ébredjen fel, eltávolodok tőle, és mellette, "egyedül" már könnyen el tudok aludni. Volt pl. olyan is, hogy felébredtem az éjszaka közepén arra hogy átölel és utána sem tudtam így visszaaludni.
2010. júl. 6. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok úgy aludni, általában kigurulunk az ágy két szélére és mindenki alszik, ahogy akar. Nem tudnam elviselni, hogy a fülembe szuszog meg melegít meg amúgy is ott van. Szívem szerint külön szobában aludnék:D Pedig szeretem, nem szorongok, mint mások mondták (? ez szerintem hülyeség egyébként..) sőt gyerekünk is van és mégsem bírom elviselni. Hát ez van:D
2010. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj! Az én párom sem tud elaludni amíg engem ölelget. Általában én előbb elalszom (hozzábújva), ő meg óvatosan arrébb tesz amikor elálmosodik:)

Egyébként nyugodtan mond meg neki is, hogy ez van - akkor talán az éjszaka közepén nem ébreszt fel egy édes öleléssel:)


23l

2010. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a koreográfia: hanyatt fekszik, én a mellkasára, ott elalszom. Nagy nehezen lefejt magáról, akkor elfordulok, magzat póz, és alszom tovább. Egyébként nálunk is elég gyakori, hogy külön alszunk, mert én igazán csak akkor alszom jól, ha egyedül alszom, ezért havonta 1-2x kivonulok a nappaliba aludni. (33/N)
2010. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!