Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudunk tenni valamit, hogy...

Tudunk tenni valamit, hogy éjjel ne nyűglődjön a baba a melegtől?

Figyelt kérdés
Babáitok jól alszanak?A lányom szinte óránként sírt,egyébként nem szokott.
2011. aug. 23. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha valóban a meleg a baj (és nem mondjuk a foga jön..), akkor érdemes klímában altatni. Mi ezt tesszük, de vagy irányítsd úgy, hogy ne menjen közvetlen rá, vagy a másik szobában kapcsold be és az ajtaját hagyd nyitva
2011. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj kedves első hidd el nem mindenki teheti meg hogy klimatizált lakásban éljen... Van akinek még ventilátora sincs! Ja és egyébként is olyan marha egészséges a klíma... Még felnőtteknek sem nem hogy egy babának. :S


Nem tudom mibe altatod, vetkeztesd lentebb ha lehetséges, az ablakot ajtókat hagyd nyitva. Nálunk éjfélire mindig kellemes idő van így a lakásban és nyugodtan tudunk aludni.

2011. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig nagyot szellőztetek mielőtt lefekszik. Ő olyan 8 körül alszik el, 4 hónapos. Eleve nem öltöztetem nagyon be, mostanában rövid ujjú body és kantáros nadrág van rajta, hogy azért a lábát védje valami, mert a vékony textil pelust úgyis lerúgja magáról se perc alatt.

Szóval 8 körül már hűvösebb van, nekünk akkor szellőzik jól át a lakás, ha nyitva a bejárati ajtó (panelben lakunk), szóval én mielőtt lefekszik, kitárom az ablakot nála, meg a bejárati ajtót, lesz kis huzat, ami kiviszi a nappali meleget, és így ő már értelmes hőmérsékletben aludhat. :)

2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi egy sima body-ban altatjuk, a is ujjatlan. Előző: body és kantáros nadrág, nem sok ez ebben a hőségben?
2011. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert estére lehűl az idő, és nyitva hagyjuk nála bukóra az ablakot, úgy meg azért hűvös lenne neki. Betakarni, mert nem lehet, mert lerúgja. Nem szokott felébredni,hogy melege van, tehát nem hiszem, hogy sok. :)
2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk este is meleg van. :)
2011. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!