Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiőr? Ki melyiket ajánlaná?

Bébiőr? Ki melyiket ajánlaná?

Figyelt kérdés

Árban nagyon nagy különbségek vannak, de megéri-e? Tényleg annyival jobb?

Néztem a philipsnek olyat ami 16 sávos, a többi általában kettő?

Ha van valakinek ilyen leírná, mennyire van vele megelégedve?


2009. ápr. 26. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sima Philips van, három állása van csak. Gyenge, közepes és erős erősségű. Ezzel azt lehet változtatni, hogy mennyire reagáljon a zajokra. nekem általában közepesen van, ez már akkor "berreg", ha mozdul, fordul a kiságyban. Mire felébred éjszaka mondjuk,és elkezd sírni, már fent vagyok ,és ott vagyok mellette. Az erős fokozata minden környezeti zajrt, ajtócsapódás, kutyaugatás, ilyeneket is továbbít, engem ez idegesített. Nem tudom, hogy milyenek a drágábbak. Én nem vagyok az az örülten mindenért aggódó anyuka, így én nem láttam értelmét ennél drágábbat, komolyabbat venni. légzésfigyelőnk sincsen, egyszer sem hiányzott. már 7 hós a fiam, külön szobában vagyunk tőle, de teljesen nyugodtan alszom, mert ez a kütyü mindig jelez, ha ébredezik. Az én véleményem, hogy a "nagyon sokat " tudó szerkezetek inkább pénzkidobás, hiszen ennél többet azok sem tudnak jelezni, max az érzékenységét tudod többet állítgatni. Kitapasztalod, és a végén ugyis csak egyet fogsz használni rajta valószínűleg.
2009. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen egyszerű van, 4940-ért vettem. Aksival és elemmel is megy, 100 m a hatótávolsága, 2 sávos, 5 hangerős. A két szoba között légvonalban kb 6 m van, ezt a 0 és 1 közötti hangerővel tökéletesen fogjuk. Soha nem zavarja be semmi, rendesen működik.

Én nem adnék ki annyi pénzt "csodakütyüre", nem ér annyit, mint amennyibe kerül! Leginkább a márkanevet fizeted meg, nem a technikai tudást.

2009. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem csak bébiőrnek kell, légzésfigyelőnk az van

De ezek szerint tényleg nem szükségesek a drágábbat megvenni:))

2009. ápr. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!