Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan bébiőr ami a nyöször...

Van olyan bébiőr ami a nyöszörgést meg a forgolódást is érzékeli?

Figyelt kérdés
Most vettem egy philips márkájút, de nem kapcsol be rá, pedig maxon van az érzékenysége.
2011. okt. 7. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:

nekünk Angelcare van, az viszonylag hamar bekapcsol, de ez sem azonnal.

de vannak olyanok, amik folyton továbbítják a hangot, olyat kéne keresned.

2011. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelcare van, és érzékeli a mocorgást is + a nyöszörgést is, de függ attól, hogy milyen messze (vagy közel) van a babához a figyelő. Az érzékenység -szerintem - "csak" a légzésfigyelő funkcióval van összefüggésben - arra viszont felesleges 5-ösre állítani.
2011. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk AngelCare 420 van (légzésfigyelő nélküli bébiőr). Azonnal bekapcsol minden neszre, még ha csuklik azt is halljuk, tényleg érzékeny, de eddig még (pedig reptér közelében lakunk) semmi nem zavart be.
2011. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért akarsz olyat?
2011. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami gagyibb fajta szerintem, Reer márkájú, szintén bekapcsol.

Én értem, miért akarsz olyat, vagyis én azért akartam, mert a nyöszörgés vége általában felébredés nálunk, de ha még időben megsimizem a hátát, visszaalszik.

2011. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, jól írtad, mert szeretném megelőzni a sírást. Éjszaka ha éhes, akkor nagyon forgolódik és nyögdécsel. Lehet ha megvárnám a sírást akkor nem aludna vissza evés után. Napközben meg egyértelműen szeretném megelőzni a felébredését. Most fogunk külön szobába költözni, de ahogy teszteltem a bébiőrt, előbb meghallottam a nyöszörgését, minthogy bekapcsolt volna. Félek, hogy éjszaka nem fogom meghallani a nyöszörgést és forgolódást a másik szobából :(
2011. okt. 7. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Az AC420-al tuti meghallod. Ha legérzékenyebbre kapcsoltam nyitott ablaknál azt is továbbította ha a szomszéd bácsi füvet nyírt...
2011. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia nekem graco-s van ez videos igy latod ha mozgolodik.

elmeletileg mozgast meg hangot is erzekel(ilyenkor rezeg) de csak a nagyobbakat velemenyem szerint. Amit szeretek benne h esti funkcioja van. Lehet kozeliteni is rajta de nem sokat.

Nekem nagyon bevalt.

2011. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!