Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőr / babaőr nem...

Melyik bébiőr / babaőr nem sistereg?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Topcom bébiőrt, de mikor hangot érzékel és bekapcsol, akkor hangosan sistereg, nem hallom, hogy csak nyöszörög a lányom, vagy csak sóhajtott, stb, csak már erősebb hang hallatszódik rajta, pl. sírás, hangos kiabálás. A többit csak tippelgetem. Ti milyen bébiőrt javasoltok, ami nem sistereg (interferencia)?
2011. okt. 13. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tefal Disney-s van, és nem sistereg.
2011. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mint egy adóvevő(walkie-talkie?)

mert az normális,ha egy halk sóhajt érzékelt,akkor is bekapcsol,vagy ha "reccsen" az ágy,ilyenkor nem hallasz utána mást,lehet csend van,de ugye bekapcsolódott egy pillanatnyi zajtól.

2011. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A drága!!

Mi 4-et használtunk el mire a Minimanóban ha jól emlékszem 20 ezerért vettünk egy normálisan működőt. Szívtam a fogam nagyon, összeadtunk minden ajándék pénzt, és abból vettük. Már másfél éve kifogástalanul működik, és rendkívül megbízható. Ha elveszti a két egység közti kapcsolatot, rögtön hangosan jelez, de ez nálunk csak akkor fordul elő, ha az egyik nincs bekapcsolva. Itthon még nem tudtam olyan messzire menni, hogy ne működött volna, pedig nagy kertes házban lakunk.

[link]

Hű, még drágább:(

2011. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van:

[link]


Ha a baba mozog, hallom (halkan mondjuk, tehát porszipi mellett nem)

De ha hangosabb, pl nyöszörög, akkor még kék fény is jelzi. Ha halkabban nyög egy pötty világít, ha hangos, akkor sok.

Az 510es változata is ugyanilyen jó sztem.

De ezt az 520ast valaki hozza újan kintről, 15ért, ha érdekel, megkeresem vaterán.Én sajna nem tőle vettem, használtan 18ért.

2011. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is Babymoov van, mint a 3. válaszadónak. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, már a 2. babánknál használjuk, tehát folyamatosan 2 éve. Megéri az árát, én nem bántam meg, csak ajánlani tudom.
2011. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit, h a mienkben van interferencia szűrő (vagy nem is tudom h hogyan kell mondani, de a lényeg h nem zavarja be semmi.)
2011. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Philips van, de nem serceg, nagyon jó. Csak akkor kapcsol be, ha sir a baba, vagy nyöszörög. 1500 ft volt a lomisoknál, de olyan mintha új lenne. :)
2011. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Igazából azért kellene hogy halljam az apró zajokat is tisztán, mert a lányom épp csak nyöszörög amikor ébredezik, és ha nem veszem észre, megijed hogy egyedül van, és elkezd sírni szegény. Ezt meg nem akarom nap mint nap eljátszani.

Az interferencia szűrő melyikhez tartozik? Érdekelne az Avent 520-as, ha van rá mód.

2011. okt. 14. 10:18
 9/15 anonim ***** válasza:

én vagyok az aventes :)


a mienkhez azt írják, teljesen interferencia mentes. Mondom elég halk, de fény is jelzi. A nyöszörgés (nálunk is úgy ébred) az már hallatszik. Egyébként meg nem kell hangolgatni, csak bekapcsolni a két egységet. És már kész is :)


[link]

2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lemaradt: ha nála nincs is, szokott lenni, szokott hozatni. láttam már hogy 15ért is adja :)

kb úgy hallod a figyelőben a babát, mintha 3 méterre lenne tőled, de egy légtérben.

2011. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!