Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőr / babaőr nem...

Melyik bébiőr / babaőr nem sistereg?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Topcom bébiőrt, de mikor hangot érzékel és bekapcsol, akkor hangosan sistereg, nem hallom, hogy csak nyöszörög a lányom, vagy csak sóhajtott, stb, csak már erősebb hang hallatszódik rajta, pl. sírás, hangos kiabálás. A többit csak tippelgetem. Ti milyen bébiőrt javasoltok, ami nem sistereg (interferencia)?
2011. okt. 13. 19:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ez a valaki kicsoda? Megkeresnéd nekem, ha szépen megkérlek? Igényt tartanék egy ilyenre.
2011. okt. 14. 15:36
 12/15 anonim ***** válasza:
a linket meg tudtad nyitni? ott menj rá, hogy az összes terméke, és ha most nincs is neki, menj bele az egyik termékébe, ott tudsz neki írni, hogy ilyen kéne. Én akkor találtam rá, mikor márt ezt megvettem .
2011. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nézd csak, van neki 3 féle is!


[link]

2011. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, örök hálám Neked!! Már rendeltem is tőle. :) Nagyon rendes vagy, nagyon köszönöm!!
2011. okt. 15. 12:13
 15/15 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2011. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!