Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is a barátnőm túl...

Szerintetek is a barátnőm túl van kímélve?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lánnyal beszélgettem tegnap, kb 15 hetes terhes és azt mondta, hogy a férje nem engedi felállni mondjuk a fellépőre és kíméli mindentől. Ez a normális és szúrjam le a páromat, hogy hagyott 35 hetesen szobát festeni, vagy nektek is ez azért túlzás?
2011. szept. 22. 13:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű,hogy mindenki férje figyelmes.

Van,aki szerencsés és van,aki kevésbé!

2011. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Jó akkor lehetek én is rosszindulatú, most már szerintem elég ebből, nem mindenki szereti elhagyni magát terhesen és szerintem a hatodik hónapig a világon SEMMI olyan nem történik veled, amitől téged kímélni kell, kivéve az emelést.


Most fogják az ilyenek a fogukat szívni mint a legtöbb kedves hozzászóló, mert nem fognak tudni a harmadik hónapban hazamenni hasat simogatni, meg hímezni. Ennyit erről. Akinek nem inge ne vegye magára.

2011. szept. 24. 09:40
 33/34 anonim ***** válasza:

Nem is arról beszéltünk,hogy nem tudja megcsinálni.

Hanem,hogy van, akinek figyelmes a férje, óvja, védi őt is és a babát is, és nem engedi.

A tiéd meg nyilván nem ilyen, ha a 35. hétben még odadobja a hengert,hogy na asszony mázold ki szobát!

Jó, nálatok meg ez a szokás. Másnak meg lehet,hogy ez a furcsa.

Mindkettő túlzás, de ha már választani lehet,hogy inkább túlvédő vagy le sem szaró legyen a férjem, akkor inkább az első.

2011. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kat tovabb magyarazkodni. Nem akarja megerteni a valaszolo. Illetve erti O, de belevakult az irigysegebe.
2011. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!