Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is a barátnőm túl...

Szerintetek is a barátnőm túl van kímélve?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lánnyal beszélgettem tegnap, kb 15 hetes terhes és azt mondta, hogy a férje nem engedi felállni mondjuk a fellépőre és kíméli mindentől. Ez a normális és szúrjam le a páromat, hogy hagyott 35 hetesen szobát festeni, vagy nektek is ez azért túlzás?
2011. szept. 22. 13:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

nekem nagyon úgy tűnik hogy most azt vártad hogy negatív véleménnyel leszünk a "barátnődről". Egyébként én 30hetes koromig dolgoztam. aztán elmentem nyaralni. és 32 hetesen sos császárom volt. császár után 4 nappal már kocsiba ki be, mentem a PIC osztályra hajnal 3-kor és este kilenckor jöttem haza :(


de ma már van egy szép 14 hónapos lányom.

nem az a lényeg ki mennyit dolgozik, bár tény 35 hetesen egy kicsit könnyelműségre vall a falfestés, egyrészt a festékanyag, másrészt a létrázás miatt.

2011. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Azt vártam, hogy normális dolog-e, hogy ennyire kímélnek valakit 3 hós terhesen, mert én meg arra gondolok, hogy ennyi erővel az irodában se tudná ellátni a feladatát, mert ott is a felső polchoz bizony székre kell állni. Azt szerettem volna tudni, hogy más is egyetért-e velem. Látom, hogy nem és ráadásul én vagyok a hülye. :)

Tökmindegy, ennyire azért nem kell a dolgot túlgondolni ;)

2011. szept. 22. 13:54
 13/34 anonim ***** válasza:
A baj ott van, hogy kerdesed irigyseggel van tele.
2011. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta,hogy hülye vagy. De az sem,hogy az lenne a normális,hogy a férjed hagyja,hogy 35 hetesen még te festegesd a szobát!
2011. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
Na johet a lepontozas, DE a terhesseg mas allapot es nem betegseg, tehat mindent ugyanugy lehet tovabb csinalni, sot kell is. En veszelyeztetett voltam, de kozoltem mindenkivel, hogy amit birok, azt ne akarjak kivenni a kezembol, es 36 hetesen hagytam abba a munkat, pedig elmeletileg agyban kellett volna toltenem az egesz terhesseget, de nem akartam magamba zuhanni. A terhesseg alatt is a baba volt a mindenem (egyet mar elvesztettem), ugyhogy nem kell azzal jonni, hogy vele nem torodtem, mert ezt csakis az o erdekeben tettem.
2011. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Megint az ikres anyuka vagyok,szerintem a terhesség minden szakaszában kímélni kell a nőt,hiszen egy kisbabát hord a szive alatt.Ez a korszak nem arról szól,hogy melyik nő milyen ügyes,hogy fel le ugrál a székről,létráról,stb.A baba érdekébe ilyenkor egy kicsit visszább kell venni a "tempóból".
2011. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem arrol van szo, hogy ki hogy viselte terhesseget. Kerdezo ugy gondolja, es tolunk ker megerositest, hogy baratnoje ferje elkenyezteti a terhes feleseget. Lehet, hogy terhesseg nelkul is tiszteli, ugyel, figyel ra. Mi most a problema?
2011. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%
Na egy újabb irigykedő női kérdés.....inkább magaddal foglalkozz.
2011. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Mire vagyok szerintetek irigy?? Kinek jó állapot, ha nem tudja ellátni az alapvető feladatait? Ha nektek ez egy kellemes állapot, hogy nem tudtok egy képet felszögelni 9 hónapig egyedül, akkor most tényleg nagyon fura helyzetbe kerültem... Ráadásul nekem kell bizonygatnom, hogy nem vagyok rosszindulatú. Hát sajnálom ebbe nem megyek bele :D
2011. szept. 22. 14:33
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arról van szó, hogy ki mennyit bír! Pusztán a férj figyelmesebb és kész!

Nyilván én is fel tudok állni a létrára, de ha leesek, akkor már nem arról van,hogy ÉN megütöm magam. Ezért nem akarja a férjem. Szó sincs arról,hogy nem tudom megcsinálni. Hanem,hogy ha bármi gond van, az már nem csak engem érint.

És ha férjem megkér (mert az ő gyereke is),hogy ne menjek fel a létrára, akkor megteszem. Nekem ez fontosabb,mint hogy bizonygassam,hogy én milyen szuperwoman vagyok!

2011. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!