Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is a barátnőm túl...

Szerintetek is a barátnőm túl van kímélve?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lánnyal beszélgettem tegnap, kb 15 hetes terhes és azt mondta, hogy a férje nem engedi felállni mondjuk a fellépőre és kíméli mindentől. Ez a normális és szúrjam le a páromat, hogy hagyott 35 hetesen szobát festeni, vagy nektek is ez azért túlzás?
2011. szept. 22. 13:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Féltik nem agyonkímélik.


Van az egészséges féltés meg a vagánykodás.


16 hetesen a férjem nem hagyta hogy ablakot pucoljak.

én nem tudtam akkor besorolni hogy miért teszi de nem álltam le vele . Örültem hogy segíteni próbált .


Szerintem mindenki ismeri a kedvesét tudja hogy mit bír lehet hogy Ő nem bír annyit mint Te.

2011. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj meg,de én inkább azt tartom tulzásnak,hogy 35 hetesen szobát festettél.
2011. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Baratnod ferje egy kedves, figyelmes uriember. Szerencses holgy. Nyilvanvalo, hogy imadja a feleseget.

Hat a ferjed,... mit mondjak? Nagyon elter baratnod ferjetol. Most mar ne szurd le, keso. Egyebkent, rajtad is mult, nem, hogy neki alltal festeni.

Mi, nok, sok mindent el/kibirunk, de jol esik a figyelmesseg.

2011. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősöm 36 hetes koráig egy szállodában takarított 5-ször 6-8 órát egy héten. Se neki, se a babának nem lett baja. A szállodai takarítás pedig nem könnyű fizikai munka és ott még lift sem volt, csak hosszú folyosók meg lépcsők és iszonyatos munkatempó.
2011. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Én erre azt mondom,hogy mindenki csinálja úgy,ahogy neki tetszik.

Bár engem már most nem engedett a férjem szobát festeni, 27 hetesen.

Eléggé erős festék szag volt még úgy is,hogy szellőztettünk és egyenesen kiparancsolt.

Nem érzem,hogy túlkímélne, de nem enged cipekedni, ha látja,hogy fáradt vagyok, elmosogat ő stb.

Ja és most ablakot akartam pucolni egyedül, de ő sem engedte,hogy úgy létrázzak,hogy ő nincs otthon!

2011. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért van átmenet. Én is 35 hetes voltam, amikor lakást újítottunk, és sem nekem sem a férjemnek nem jutott eszébe, hogy nekem kéne festenem. Inkább ez a túlzás.
2011. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Második vagyok,szerintem nem azon múlik,hogy ki mennyit bír,ilyenkor a kilenc hónap alatt a babára kell gondolni,és igenis ilyenkor vállaljon a férfi magára többet,a gyereke,és felesége érdekébe.Engem is féltett a férjem,és kímélt,mégis koraszülés lett a vége,amit nem kívánok senkinek,36 napig voltak ikreim a koraszülött osztályon,nap mint nap össze-vissza szúrkálták őket,stb.Szóval,én nem akarlak megbántani kedves kérdező,de a férjed mit szólt volna,ha a szobafestés közepette rádjön a szülés,és kap egy icipici ,esetleg beteg isten ne adj beteg babát?
2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a barátnőd veszélyeztetett terhes?Az sem mindegy, olyankor persze jobban kell kímélni a szervezetet.
2011. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozgást nem kell (főleg azt nem, amit már úgyis megszokott a szervezetünk), viszont a szobafestést a méreganyagok miatt ajánlott kerülni.
2011. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

na jólvan akkor, ezek szerint tényleg ez a normális :)


Az enyém tudja, hogy csak azt csinálom, amit bírok. Ha nem bírtam volna a festést akkor leülök a fenekemre és kifestett volna.

2011. szept. 22. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!