Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a járássegít...

Mi a véleményetek a járássegítőről?

Figyelt kérdés
Kaptunk egyet kölcsön, de nem tudom használjam-e. Ártok vele? Vagy ha már megvan, használhatjuk nyugodtan? Tapasztalat?
2011. szept. 20. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy szerintem mindkettő felesleges, de ez nem árt, ellentétben a komppal.Én nem vagyok egyiknek sem a híve, de ha már van nektek, próbáld ki többször is.Lehet, hogy megtetszik a kicsinek.Ha meg mégsem, akkor visszaadod.Kárt nem okoz, de én el tudom képzelni, hogy hasra vágódik vele.Ennél nagyobb gondot nem tud csinálni.
2011. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért a komp meg a járássegítő nem egy kategória, kedves gyógytornász!

Az én kisfiam szerencsére nem igényelte, hogy mi, a szülei legyünk a "járássegítője" ahogy te mondod, de kb minden második anyuka panaszkodott a környezetünkben, hogy így a háta, úgy a háta de fáj a gyerek vezetgetésétől...

A másik meg, nekünk a járássegítővel soha nem esett a gyerek, de olyan volt, hogy a széket magára borította.

Ha meg a kérdező TAPASZTALATot kér, az tapasztalat, nem "gyógytornász vagyok, miért ne válaszolhatnék..."

2011. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Látom, valakinek megint Xanax kéne ezen az oldalon..Nem mondtam, hogy egy kategória a kettő, utána írtam is, hogy csak annyiban, hogy mindkettő felesleges pénz kidobás.Úgy bírom, amikor ki vagyok oktatva!Szánalmas..

Az a TAPASZTALAT, hogy nem tetszik a kérdező gyerekének!Vannak kissé bátortalanabb gyerekek is.Az övé is, az enyém is ilyen.Én ezeket vackoknak tartom, de ha már kapta, próbálják ki többször.Nem kéne keresztben lenyelni, csak jó így arc és név nélkül kötözködni, mi?

2011. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy nem nagyképűségből hoztam elő a szakmámat.Mint anya én is megadok mindent a kicsinek, aminek értelme van, és aminek örül.De ne szokja meg, hogy csak úgy tud járni, ha valamit mindig tol maga előtt..majd akkor meg erről kell leszoktatni.Egy szó mint száz: ez egy erőltetett divat hóbort, amiből prímán megélnek a játékgyárak.Nekem nem volt járássegítőm, a szüleimnek se, és a nagyszüleim se hiányolták.De az előttük élő nem tudom hány generáció sem.Szerinted te hogyan tanultál járni?
2011. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy tanultam járni, a xanax meg inkább neked kellene...nem oktattalak ki,de mindegy.

És képzeld, a gyerekem sem ezzel tanult meg járni, az meg eleve hülye feltételezés, hogy "megszokja, hogy valamit tol maga előtt"

Ezek szerint ugyanúgy a széket és a sámlit is megszokja, mi?

Hány felnőtt van, aki csak széket maga előtt tolva tud járni, te jó ég...

2011. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a kisfiamnak van, és imádja! Először én is csak elölhagytam, aztán megtalálta magától. Nem hinném, hogy rászokik, mert ugyanúgy igényli azt is, hogy vezetgessük és azt is, hogy egyedül egyensúlyozzon, már magától megtesz pár lépést. Szerintem is nagyon jó találmány, és kedves kérdező, csak hagyd nyugodtan elötte, ha már megvettétek és hátha majd a te gyerkőcöd is megtalálja magának. Minden gyerek más, minden gyerek más játék felé hajlik. Pl az egyik ismerősöm mániákusan mondogatta, hogy vegyek a fiamnak műanyag állatkákat, mert imádja az ő gyereke...na az enyém le se tojta :-)

Szerintem is felesleges fitogtatni, meg nyomatékosítani azzal, hogy valaki gyógytornász, védőnő, gyerekosztályon dolgozik, meg akármi. Én is kiadhatnám magam gyerekorvosnak is...úgyhogy mindenki azt ír magáról amit akar. Akkor mondjuk én vagyok a Magyar Gyógytornászok Szakszervezetének főelvtársnője :-) Úgyhogy nekem higgyetek-csak nekem és nekem :-))))

a vége tényleg vicc volt, még mielőtt valaki mellreveszi.


"a nagymamáinknak se volt, meg a szüleinknek" szövegről meg annyit, hogy én előre haladok a korral és nem visszafelé nézek, és kihasználom a mostani játékokból adódó fejlesztési lehetőségeket, ha már vannak. Te se gondolom írógépen internetezel....egyébként abban az időben is volt járássegítő, úgy hívták, hogy játék babakocsi, játék kerekes ló, sőt, anyuéknak volt olyan sámlijuk is, amin kerekek voltak és a kicsik tolták, a nagyok meg egymást tolták rajta! úgyhogy ennyit erről.

2011. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem fogok vitába szállni senkivel.Mint írtam, nem nagyképűségből írtam, hogy gyógytornász vagyok.Nem kell elhinni, teszek rá, hogy ismeretlen emberek mit hisznek, és mit nem.De az húzott fel, hogy minek válaszolok?Minek?Azért mert ez egy ilyen oldal, arra a kérdésre válaszolok, amire akarok.És kész, pont.Ez meg már tényleg hagy legyen az én dolgom.Azt hiszem addig, amíg nem lettem bekóstolva, teljesen normális választ írtam...Ha a kérdést is olvastad, nem csak azért írtál, hogy te is belém köss ( nevetséges) a járássegítőt kapta a kérdező.A kérdéssel kapcsolatban nem vagy képben, te is csak azért jöttél, hogy egy jót vitatkozz.Gratulálok hozzá!Engem nem győztetek meg, állati nagy baromságnak tartom még mindig.És innentől kezdve nem érdekel.Válaszoltam, nem veszekedni jöttem.
2011. szept. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
megint egy anyuka, aki nem véleményt mondani jár ide, hanem a véleményét ráeröltetni másokra....
2011. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!