Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottam ilyen járássegítőről...

Hallottam ilyen járássegítőről, de nem találok képet róla, hogy néz ki? linkelnétek nekem?

Figyelt kérdés
köszönöm
2009. szept. 8. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Számtalan kivitelben létezik, az áruk elég borsos. Bármi olyan játék amit tologatni lehet megfelel a célnak. Nem véletlenül szerepel az utolsó linkben egy játék bevásásló kocsi.

2009. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekunk is van egy ilyesn jarassegito vizilovacskank. Az a nagy hatranya, amit en eszleltem, ha a gyerek felemelkedik es megragadja, hogy menjen, az tul gyorsan halad, nincs fekezoje, igy nem igazan jarassegito. Mi kaptuk, en nem adtam volna penzt erte.
2009. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen fajta jatekok azoknak a gyerekeknek valo akik mar jarni tudnak es pedig akik tanulnak. Inkabb jatekszer mint jarassegito. Esetleg ha te olyat talalsz ami nem gordul olyan gyorsan lehet, hogy jo. Elozo voltam.
2009. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Javitok:

Az ilyen fajta jatekok azoknak a gyerekeknek valo akik mar jarni tudnak es nem pedig akik tanulnak. Inkabb jatekszer mint jarassegito. Esetleg ha te olyat talalsz ami nem gordul olyan gyorsan lehet, hogy jo. Elozo voltam.

2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2009. szept. 8. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
A 14 hósom már szalad, de jobb híján a székeket tologatja a konyhában. Kéne neki is egy ilyen.
2009. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!