Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőről vélemények? Jó...

Járássegítőről vélemények? Jó a babáknak, szeretik?

Figyelt kérdés

Nem tudnak vele elesni? Mármint úgy értem, hogy mondjuk előre gurul a járássegítő, babóca meg hasra esik, mert nem lép vele együtt? Vagy ilyet nem tud vele csinálni?

Azért gondolkozom, rajta, mert a lakásban nem nagyon vannak oylan helyek, ahol meg tudna kapaszkodni, ráadásul a járóka is hálós, így egyenlőre csak a kiságyban tud gyakorolni. Jónak tűnnek ezek a járássegítők, csak ahogy néztem a képeket ez a kérdés motoszkál a fejemben?

Akinek van, bevált?


2009. nov. 28. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van és a fiam imádta. Ha gyorsabban tolja, mint, ahogy utánna lép előfordulhatnak balesetek, de nem komoly. Én is szerettem, mert sokkal jobb és egészségesebb mint a komp. A baba csak akkor tud vele menni, ha már egyedül tud állni stabilan, nem pedig ülve lökdösi magát a kompban, ami minden csak nem járás. 100 %-ban ajánlom.
2009. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is olyan, mint minden más, babája válogatja, addig nem tudod meg, megéri-e nálatok is megvenni, amíg meg nem veszed.... :) Az én lányom pl. sose tolta. Le is lehetett csukni és akkor taxiként funkcionált, de az se érdekelte. Max. napi szinten 1 percet ráült. Egyébként stabil, nincs vele baj. Olyat vegyél, ami alul széles, felül keskeny, annak jó helyen van a súlypontja.
2009. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is nagyon szerette,hamar elkezdett járni,mert stabilitást adott neki.Van rajta egy "lassító pöcök",így nem tud vele olyan gyorsan menni,hogy elessen

Nem kellett vezetgetni sem,magától elindult.Mi is használtan vettük,de ezek több gyereket kiszolgáló játékok!

/ épp ma tettem fel a TV-re:)/

2009. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amin van az a lassító, az milyen márkájú?

2009. nov. 28. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Fisher Price

Bár a mienk nem a legújabb modell.

Nem tudom,hogy az újabbakon van-e?!

2009. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!