Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőről vélemények?...

Járássegítőről vélemények? Érdemes venni? Meddig használtátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
hát,ha olcson hozzá tudsz jutni akkor jo,de nagyobb összeget kár érte adni.mi kaptunk,vagyis örököltünk FP-s járássegítőt,de csak járni tudó babáknak való.amióta megy és jó az egyensúlyérzéke,azóta néha tologatja,és nagyon öröl neki.de csak ezért nem vennék.
2010. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hónapos volt a kisfiam,amikor vettem neki egyet 2500 ft.ért (fp)a teszveszen,1,5 hónapig használtuk,nagy önbizalmat adott neki.

11,5 hónaposan kezdett el járni,utána tovább adtam.

2010. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én kislányom most 10 és fél hónapos, kapaszkodva lépeget meg tologatja a széket, azért gondoltam, hogy jó lenne neki.
2010. jan. 15. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónaposan kaptunk egyet, azzal állt fel először a babám. Amikor még csak kapaszkodva járt, imádta tologatni. Most már tud járni egyedül is, de néha még mindig előveszi, játszik vele, amúgy pedig zenél-villog.

Szerintem olyat vegyél, ami zenél-villog-csörög-zörög, mert az érdekesebb a babának, és valóban próbálj egyet használtan szerezni, mert nagyon drágák újonnan!

2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ujjonnan vettem horror áron (akkor még sok hülyeséget vettem), de a használt szerinem ugyanolyan jó. az én lányom is abba kapaszkodva állt fel, de a járásfejlődését szerintem nem segíti. Nálunk parketta van, nagyon gurul, megállni nem tud vele csak mikor nekiütközik valaminek. Ennek ellenére szereti a lányom, már másfél éves, de most is gyakran zenélteti , meg tologatja. miénk kismotornak is használható, szokott is ráülni, de nem motorozik csak ül rajta és zenélteti. Magyarul szerintem ujjonnan nem éri meg.
2010. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, ami járássegítőből kisautóvá (olyan mint az úgynevezett bébitaxi) alakítható, szerintem megérte, kislányom nagyon szereti. Még kockákat is tud bele pakolászni, az is sokáig leköti a figyelmét.
2010. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!