Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtad, hogy az orrszi porszin...

Tudtad, hogy az orrszi porszinak van orrtisztító folyadéka? Nagyon jó!

Figyelt kérdés

980 ft-ért vettem, 30 ml, 3 évig eláll ÉS UTÁNTÖLTHETŐS!

Tehát ha elfogy, akkor otthon készített sóoldatot is bele lehet tenni!

Csak azért írom, mert én nagyon megörütem neki.Eddig a méreg drága tengervizes cuccokat vettem, most 11 hónapos a fiam, azt mondtam megveszem a legolcsóbbat.Erre ezt adták:)

Tényleg nem reklám, szóval remélem nem törlik majd a kérdést, csak tipp, hátha valakinek segítek....mert én sokat bosszankodok a "gyógyszermaffia" miatt mióta van babám.


2011. szept. 7. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
belinkelnéd ezt a folyadékot mert éppen ma vennék egy évesemnek valamit. köszi :)
2011. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok...és kipróbáltátok már? én az otrivin babyt imédtam, erre megszüntették. az tényleg kitisztítota a kis orrocskát az orszívóban párban. és ami most van az tényleg majdnem kétezer volt, egy egyszerű tengervizes spray. :(
2011. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyan nagyon jol bejött a Tengervizes, de azért nem vagyok saját magam ellensége, ugyhogy ez jol jött nekem is ez a tipp!!! Köszi!!! Esetleg egy linket vagy fotot ha tudnál az jo lenne mert tudnánk hogy milyet kell keresni!

Mégegyszer köszi!!!

2011. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is várok valami névre mert lassan indulunk a dokihoz, gyógyszertárba.
2011. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy csak most írok, de nem voltam eddig gép közelben....

[link]


ennek a márkának az orrtisztító folyadéka, nem találtam meg a neten, nem tudom miért nincs fönt...pedig ráadásul magyar termék....

Eddig bevált,bár nemrég vettem.

Egy próbát mindenképp megér szerintem...

2011. szept. 7. 15:45
 6/9 A kérdező kommentje:

ez a neve:orrszi porszi orrtisztító folyadék.

30 ml

Ha így kéritek a patikában biztos tudni fogják mi az...vagyis remélem.

2011. szept. 7. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok


köszi majd rákérdezek. egyenlőre orrcseppet írt a dokinéni de a sós fújóka helyett hátha én is kapok ilyet. ugyAnolyan sprays mint a többi?

2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igen, ugyan olyan sparys, csak le ehet csavarni a spray részét.Egyetlen "hátránya" hogy nem tengervíz, hanem fiz-só oldat van benne, de a patikus azt mondta, hogy tök mindegy hogy tengervíz-e vagy nem...

Szerintem érdemes kipróbálni.Tényleg az a jó benne, hogy ha kifogy akkor te is készíthetsz só oldatot, amit beleteszel, és haználhatsz.

A neten is vannak otthon készíthető só-oldatos receptek babáknak.

2011. szept. 8. 10:21
 9/9 anonim válasza:
Igen, igen!!!! én is találkoztam már az Orrszi Porszi spray-vel, és valóban elég hasznos. fellazítja a váladékot tök jól!! Orrszívásnál az orrszívó porszívó előtt kell használni. Ugyanúgy néz ki a csomagolása, mint az Orrszi Porszinak, rózsaszín, de hosszúkás. Patikákban lehet kapni. Ennek most én is eléggé örülök, nekem eléggé megkönnyíti a váladék kitisztítását.
2011. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!