Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Két gyönyörű szép egészséges gyermekem van,a párom se gáz,nem éhezünk annyira!Összetehetném a két kezem de mégsem vagyok boldog,egyszerüen nem megy! Pedig tudom annak kéne lennem!Epilepsziás vagyok lehet a gyógyszer mellékhatása ez a szorongó depi?
2011. szept. 3. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!sajnálom,hogy nem vagy boldog,kellene beszélned az orvosoddal,aki felírja a gyógyszert,hátha van megoldás.
2011. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj,h úgy érzed,h annak kellene lenned és kudarcként éled meg,h mégsem vagy az! Tudom miről beszélsz én is rendszeresen átéltem ezt. Ne akarj boldog lenni! Csináld a napi rutint, de közben próbáld meg észrevenni az apróbb dolgokat is. Például,h a játszótéren míg a gyerekek játszanak te csak ülsz a padon és sütteted az arcod. Vagy elmentek sétálni négyesben és közben tudsz egy kicsit beszélgetni a pároddal. Vannak jó pillanatok. És bármit is sugall a világ, nincs olyan,h állandó boldogság. Boldogság pillanatok vannak, amiknek örülni kell, ha eljönnek, de nem szabad elkeseredni, ha nem.

Ezek persze csak arra vonatkoznak, ha nem a gyógyszer mellékhatása, de erre csak az azt felíró orvos tud válaszolni!

Bocsi a hosszúságért, írj nyugodtan, ha csak szeretnéd,h valaki meghallgasson akkor is!

2011. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát pont ezek nincsenek:( Együtt töltött idő,séta,játszi:( akkor lehet ez a baj!Olyan szar helyzen lakunk hogy itt semmi nincs még barátaim se
2011. szept. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!