Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoszthatom veletek? Olyan...

Megoszthatom veletek? Olyan boldog vagyok, tegnap óta süti a pogácsát a kisfiam!

Figyelt kérdés

jövő héten lesz 8 hónapos, olyan édes, ahogy végre megmutatta, hogy tud tapsolni!!

tegnap kezdte el, ha mondokázom neki a süti-süti pogácsát, akkor tapsolni kezd!!!

tegnapig egyszer sem csinálta!! olyan jó!!! :)


ugyanígy volt 2 héttel ezelőttig a pápá-val is. mi integettünk mint a bolondok, és pápáztunk ezerrel, ő meg csak nézett ránk... aztán egyik alkalommal, integetni kezdett!


olyan csodás, ahogy így megtanulnak dolgokat! ahogy nőnek, okosodnak, igaz?!


ha van hasonló sztoritok, írjátok le!!! :)


2010. dec. 10. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes lehet, köszi, hogy megosztottad!
2010. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valóban!Ez nekünk nagy élmény és büszkék vagyunk rájuk.Nálunk 1 héten belül elkezdte sütni a pogácsát :) és megmutatja hogy hol a feje.9 hónapos.Valamelyik nap kimondta hogy anya.Mondanom sem kell,sírva fakadtam,olyan jó érzés volt.Azóta ha nem lát,kiabál nekem,anyának szólít.Csodálatos érzés,hamar megtudod :)
2010. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ez más, de a kisfiam tegnap este nevetett először hangosan és perceken keresztül, olyan boldog voltam, hogy nem igaz!:)

Gratulálok nektek a pogihoz!:)

5 hónapos kiscsávó anyukája

2010. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


MENNYIRE JÓÓÓÓÓ!! :D hát persze, hogy megoszthatod!! minden egyes dolog, amit először tesz, fantasztikus érzés!! és még nagyon sok vár rátok Anyukák, a mi kisfiunk 2 éves és még most is ugyan az a csodás érzés fog el, amikor először mond, csinál valamit :)


Ági

2010. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)

de jó, a hangos kacagásnál néhány hónapja én sírtam.. :)

2010. dec. 10. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

25 hós ikerfiaim leptek meg 1 hete. Az egyik nem akar ráülni semmiért a bilire, este pucérkodtak, bennt volt a bili is biztos ami biztos, amig egyet pelenkázok a másik a bili fölé! áll és egy szó nélkül belepisilt állva. Azóta minden pucérkodáskor igy pisil, de ráülni nem hajlandó és ráadásul a másik is eltanuéta tőle(pedig ő előtte ráülve pisilt)

úgy örültünk neki apával

2010. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire édes!!! Az én 9 hónapos csajszimnak 1 hete a "sétálunk, sétálunk egy kis dombra.." tovább már nem várja, csücsül is, megtapsolja magát és mehetünk tovább! Persze belém kapaszkodva! Annyira édesek! Reggelente, mikor felkel, köszöntöm, hogy: jó reggelt! Kiveszem az ágyából, megpuszilgatom és olyan édes, mikor viszonozza a puszit. Végignyalja az arcom és a vállamra hajtja a fejét:-))

Ugye lányok, mennyire hatalmas boldogság az anyaság?

További boldog és örömteli perceket mindenkinek!

2010. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

:)))))) ma reggel a kis papagájunk (mert az utóbbi időben az) elutánozta, ahogy Apa elköszönt tőlem: csót dizi!! (csók gizi) :D hát még beérve a munkahelyre is ezen röhögtem :D


Ági

2010. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!