Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy rendesen...

Mit csináljak, hogy rendesen szopizzon?

Figyelt kérdés
Császárral szültem és nem akart megindulni a tejem, így a nővérek tápszert adtak neki. Itthon viszont szoptattam/szoptatom, de egyszerűen nem akarja kiszívni teljesen. Szívja 10-15 percig, de utána kész, és sehogy sem tudom rávenni, viszont ordít, hogy éhes.Ezért adok neki lefejt tejet, vagy ha nincs elég,akkor egy kis tápszert. A cicimben van elég tej (szinte spriccel), mert általában még 40ml-t le szoktam fejni. Mit csináljak, hogy kiszívja? Próbáltam már állandóan rárakni, de csak 1x szívja, utána kiköpi.
2011. aug. 31. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld olyankor a másik cicire is rátenni. 10-15 perc az egyiken, 10-15 perc a másikon is, és majd szépen be áll. Nekem 3 hónapos a fiam, de a mai napig 2 ciciből eszik.
2011. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan le kellene szoktadnod a cumisüvegről, mert az kényelmesebb neki, hisz' nem kell annyit dolgoznia vele, mint a cicin.

Elkényelmesedett a babád! :) Ha nagyon éhes lesz és nem adsz neki cumisüveget, akkor muszáj lesz cicizni!

2011. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, ne szokjon rá a cumisüvegre, mert azzal végleg le fog szokni a szopizásnál. hidd el ez nagyon fontos, én ugyanígy rontottam el. ha már mindenképp muszáj cumisüvegből adni neki, akkor használj medela calma etetőt, ez nem cumisüveg, hanem csak ahasonlít rá, az a lényege hogy csak akkor jön belőle a tej ha ugyanolyan technikával szívja mint a cicit, azaz vákumot kell képeznie, ezzel talán nem szokik hozzá a túl könnyű szíváshoz.
2011. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cumisüveggel kapcsolatban igazuk van az előttem válaszolóknak. Bimbővédővel próbáltad? Lehet az a baj hogy nem tudja rendesen bekapni a cicid?
2011. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!