Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra szopizzon 11 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Könyörgök segítsetek!!!! Lett egy seb a jobb mellbimbóm udvarán, és irtózatosan fájt, csillagokat láttam szoptatás közben. Még éjjelente is 2-szer szopik a kislányom, és így a második szoptatáskor eszembe jutott, hogy anno, mikor született, vettünk bimbóvédőt. Feltettem a cicimre, el is kezdte szopizni,de még nem indult meg a tej, és aztán rá akart harapni, mire én mondtam Neki, hogy nem szabad. Erre jött a nagy sírás, úgyhogy inkább levettem a bimbóvédőt. Azóta az én mellbimbómat se akarja bekapni. Csak harapni. Egyébként cumizik játszócumival. Mit csináljak? Ugye nem szokik le így egyik percről a másikra? Naponta még 6-szor szopizik! Segítsetek, mondjatok valami okosságot!!!! Borzasztóan kétségbe vagyok esve.
2009. jún. 25. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem ne itt kérj tanácsot, mert ahány baba, annyi féle. Inkább próbáld meg itt: [link]
2009. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
biztos megijedt, de ha sebes és gyulladt a cicid, valószinű azért sem akarja rendesen bekapni...én is igy jártam a lányom anno azt a cicimet többé csak immel ámmal fogadta csak el,pedig szoptattam abból is, hogy ne pangjon a tej ,és azt a cicimet fejtem is ,meg is gyógyult hamar,de az a cici,már nem volt neki ugyanolyan mint a másik...gyerekorvos tanácsot adhat,mivel kezeld,és ha éhes a lányod azzal kezdd a szopizást, de ha nem akarja azt a cicit elfogadni,nem szabad erőltetni ,nehogy leszokjon a szopizásról...az én lányom alvás közbe is észrevette hogy nem a jó cicit szopizza...biztosan vacak lesz az ize ha begyullad ,pedig ő 3 évesen is anyatejes volt ....utálta a cumikat ,mindet...
2009. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!