Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy szopizzon a 2...

Mit tegyek hogy szopizzon a 2 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Az elejétől kezdve pótoni kell tápszerrel mert kevés volt a tejem de szopizott rendesen viszont az utóbbi időben pár perc után elalszik és kicsit későb felébred és sír hogy éhes ha cicire teszem csak játszik de a tápszert azt megeszi.
2008. okt. 4. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nekem is kellett pótolnom az első pár hónapban de először mindig szopizott csak utána kapta a pótlást. Volt időszak amikor nem akart szopizni az egyik ciciből de nem hagytam magam. Váltogattam a pózokat, akár sétáltam is vele szopi közben csak egyen. Olyan is volt, hogy abbahagytuk és kis idő múlva újból megpróbáltuk. Szerencsére túl vagyunk rajta és még most is szopizunk. (5,5 hósan) Kísérletezz és próbálj nyugodt maradni a hiszti ellenére is.

Drukkolok!

2008. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!