Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra rendesen szopizzon a babám?

Figyelt kérdés

4 hónapos, eddig rendesen evett, ma viszont megjött a menstruációm és alig-alig akar enni. Szeretne de mindig elengedi a cicit, mintha nem ízlene neki. Van valakinek ilyen tapasztalata? Meddig tart? HOzzá fog szokni?

Tej az lenne, mert utána még kifejek belőle rendesen.


2010. jún. 4. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen gondom, de itt már sokat olvastam róla. Szóval megosztom az emlékeimet, ha már egyelőre senki nem írt, aki tapasztalt ilyet.


Úgy tudom, hogy ez pár napig tart, utána ugyanolyan lesz az íze a tejcsinek mint korábban és visszatér a kedve a szopizáshoz. Ez minden hónapban így alakulhat.


Bízom benne, hogy helyreáll a rend hamarosan. Kitartás!

2010. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha van lefagyasztott tejed, akkor estére adj neki abból pótlást, hogy jóllakjon alvás előtt.
2010. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos volt a babám a mikor először megjött, 1-2 napig nem igazán cicit, utána pedig mint előtte, azóta is mikor megjön 1-2 napig nem igazán kell neki, de utána ismét jó, most 10 hós és még mindig cicil, biztos nálatok is ez a gond más íze lett a tejcsinek,

10 hós kislány anyucija:

2010. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szopizik rendesen, akkor fejjél! Nálunk az első oltás kavart be, nem szopizott rendesen és elkezdett apadni a tejem, sajnos én nem fejtem, pedig kellett volna, most 4 hós és már kb. 1 hónapja nincs tejem. Valóban azt mondják, hogy pár nap és újra szopizik rendesen a baba.
2010. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! Reméljük tényleg elmúlik vagy hozzászokik az ízéhez. Sajnos nincs lefejt tejem :( eddig soha nem volt gond. Addig is fejek, hogy űrüljön a cici, remélem azért ha igazán éhes lesz, eszik rendesen..
2010. jún. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!