Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki a pelenkázószekrén...

Hogy néz ki a pelenkázószekrényed és mit tartasz benne? A bodykat/rugikat is ott tartod?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két gyereket neveltem fel, de pelenkázó szekrényem nem volt sosem.

Egy mozgatható pelenkázó alátétünk van fából, rajta egy műanyaggal bevont szivacsos feltét. Ezt rá lehetett helyezni a 60X120-as kiságy tetejére, illetve fürdetéshez vittük a fürdőbe és a mosógép tetejére tettük. A ruhái polcon később szekrényben voltak a szobában.

Nekünk megfelelt így.

Hamar rászoktam, hogy pelenkázni a fürdőbe vittem ki. Ott a falra tettünk egy kis tartókát, amiben tiszta pelusok voltak és a popsikrémje. Ennyi.

2011. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kétajtós, egy polccal. Csak babaruhákat tartok benne:)
2011. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs pelenkázószekrényünk, hanem egy 3 fiókos komódot vettünk a baba cuccainak (ruhák, textilpelusok, törülközők, plédek), pelusozni a nagyágyon szoktuk, mert ott gurulhat kedvére (most már 1 éves).
2011. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van. a pelenkázó fiókjában tartom a pelusokat, popsikenőcsöt, popsitörlőt amit használok.

a szekrényes részében van a többi csomag popsitörlő, textil pelenka, lázmérő, kúpok, vattapamacs, egyéb apróságok.

a szekrényes rész alsó polcán meg egy kis kosárban szakálkák vannak.


bodyk, ruhák külön szekrényben vannak. de amíg pici volt a baba (kb. 2 hónapos koráig) ebben tartottam a kis ruhácskáit. aztán vettünk egy 3 ajtós, fiókos szekrényt mert már nem fértünk a ruháktól.

2011. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mármint az első képen lévő kombi ágya van a lányomnak.
2011. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, csak elfekvő dolgok vannak benne, túl mély, rossz bele pakolni.
2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk polcos van. Egyik oldalon 3, másikon 2 polc.

A 2 polcos részen vannak a pelenkák tornyokban, és a popsitörlők, krémek.

A 3 polcos részen (ezt az oldalt nyitom ritkábban) a törölközök, ágyneműk, pizsamák.


Nálam ez már egy "átrendezett" verzió, mert 2 éves a kislányom.

Előtte itt tartottam a hálózsákokat, babakozmetikumokat is.

2011. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik oldala polcos szekrény, itt tartom az 1 hónapos lányom ruháit, a másik oldalán 4 fiók van, a felsőben van a popsitörlő, a másodikban a textilpelusok és fürdőlepedők, a harmadikban a fiam zoknijai, alsóneműi, előkék az alsóban pedig szintén a fiam rövidnadrágjai.

A fiam 2,5 éves, így nem lehet olyan dolgokat tárolni benne, amik veszélyesek lehetnek. A kencék, gyógyszerek magasan vannak a polcon. Amikor Ő volt csecsemő, akkor ezeket is a pelenkázó felső fiókjában tároltam.

2011. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy mezei 4 fiókos komód, erre rakattunk egy lapot, peremmel. Erre vettünk egy szivacslapot.

Fölötte van egy polc, ott tartom a popsitörlőt, krémet, fürdéshez a dolgokat.

A komód felső fiókjában vannak a pelusok, lázmérő, alkohol, vattalap, fülpucoló, apróságok...

A második fiókban a textilpelusok, lepedők, kifogók lapulnak.

A harmadikban a zoknik, harisnyák, sapik.

A negyedik és legritkábban a használt, a hálózsákok és a cseretörölköző.

2011. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen a kiságyunk, két oldalról lehetne bele pakolni, ami a fal felé van, ott a kenguru, babakocsi nem használt részei vannak(szűkítő, mélykocsi karfa, textil mózes) az elején pedig felül a két csemete pelenkái egyiknek egyik oldalon másiknak másik oldalon, a pelusok mögött a popsitörlők, pelustartó zacsik, az alsó polcon pedig a szennyes zacsijuk van. Érik, hogy veszünk rá egy ajtót, mert előszeretettel pakolják szét a pelusokat.

Ruháknak külön van egy nagy sarokszekrény meg egy 3fiókos polcos elem.

2011. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!