Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruha-börzén milyen árakon...

Babaruha-börzén milyen árakon lehet eladni alig használt, jó állapotú, vagy az újszerű bodykat, pólókat, rugikat, pulcsikat, stb?

Figyelt kérdés
Szombaton viszem ki a ruhákat, de nem tudom milyen árakat szabjak, amiért elviszik, és mindenki jól jár. Tanácsokat kérek. Köszi.
2011. máj. 17. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár én még nem árusítottam, csak most készülök rá, vásárolni szoktam. Újszerű ruhákat is ott veszek, amit eddig legtöbbet költöttem ilyenre az kb 5-600 ft volt, és tényleg olyan volt, mintha akkor vettem volna egy áruházban. Sztem max 7-800 ft-nál többet ne kéj, mert akkor nem veszik meg. Én is inkább először körül nézek és ahol a legolcsóbb ott veszem meg ha minőségben ugyanolyan. De mosnjuk sztem ez nagyban függ ahelytől is. :)

2011. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább vásárolni szoktam. Én azt vettem észre, hogy a bejáratnál drágábbak a ruhák. Nekem nincs mindig kedvem órákig nézelődni, úgyhogy a bejáratnál kezdem. Múltkor egy nő olyan ócska ruhákat mutogatott, de tényleg, végül is nem vettem meg. Bejjebb már szebbek voltak, és olcsóbbak is. Olyan 500-600 Ft a reális ár, szerintem is. Persze attól függ, hogy mit. Pulcsiért esetleg többet, bodyért kevesebbet.
2011. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk így mennek az árak:

- Body,póló, vékony rugik 200 Ft

- Kis ing,pulóver, vastagabb rugik(plüss) 300-Ft

- Nadrágok (melegítő, farmer, stb.) 300 Ft

- Több részes szettek max 500 Ft

- Cipők, kabátok,téli overálok 500 -1000 Ft (állapottól függően)


Többért nem nagyon érdemes kirakni, mert nem viszik el. Nekem nagyon szerencsém volt, 1000 Ft- ért vettem Siesta szandit, 2000 Ft-ért Nike cipőt a fiamnak. Mindkettő még a dobozában volt, talán nem is használták. De nem kért érte többet a csaj, mert örült, hogy ennyiért is elvittem, én meg jól jártam, mert a Siesta 8000-9000 Ft, a Nike meg 7000-től határ a csillagos ég.

2011. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még írjatok légyszi, ez nagyon sok segítség!!!! :)
2011. máj. 17. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:
az utolsóhoz csatlakoznék, mi is kb. ilyen árakon szoktunk vásárolni
2011. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pár száz forintért!

Én már nagyon régóta börzézem,de vannak olyanok,akik el vannak szálva s ezzel kereskednek.

Azzal jönnek mindig,hogy ez ennyi volt.De kit érdekel ez?

Gondolom neked is jól jön egy kis plusz pénz,ha már úgyse jó a ruha méretileg.

Csinálj egy zsákot s írd rá,hogy darabja ennyi és ennyi....Jobban rákapnak,ha olcsó.

2011. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!