Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék a lányomnak olcsón...

Hol tudnék a lányomnak olcsón venni új bodykat, bemelegítőt, kabátok őszre/télre, sapkát?

Figyelt kérdés
Most 7 hónapos a lányom! Hol vannak most akciók?
2010. aug. 28. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
C&A, Tesco
2010. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt a neten,tesz vesz,vatera,zsibvásár.Vannak új dolgok is,és használtba is szépek.Én innen vásárolok.
2010. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeptember 18-án lesz a Hungexpon Bababörze, érdemes elmenni, mert ott mindent beszerezhetsz. Anyukák árulják a kinőtt gyerekruhákat. Lehet találni nagyon jó állapotú dolgokat is, és szoktak lenni gyerekruha készítők is, akik új termékeket árulnak.
2010. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesco, akciósan 5 hosszú újjú body 2000ft. 3 pizsirugi 1200, Leggings 2db 700ft, hosszú újjú felsőkb350-....

Mindig vannak jó Kis akciós rucik, ott a legolcsóbb és jó minőségűek a rucik!

2010. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a tescot ajánlanám. Nagyon jó áron vannak a ruhák, és jó minőségűek! Nem rég volt kiárusítás is, nem tudom tart-e még, de akkor vastag kardigánokat, kötött kis pulcsikat vettem 600-900 ft-os áron. A legdrágább darab, amit akkor vettem, egy vastag, bélelt farmer. Kb 1200 ft körül volt.

Body-t is mindig ott veszek, van 3 és 5 db-os csomag is. Van ami szimpla fehér az egész, vannak színesek, mintásak is.

Szerintem megéri oda elnézned!

2010. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF:Mi az a bemelegítő??
2010. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szept.18.Hungexpo bababörze
2010. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnézzük a babaruhákat a Tescoban!
2010. aug. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!