Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek a pöttyök...

Szerintetek ezek a pöttyök mitől lehetnek? (kép)

Figyelt kérdés

leginkább a hasán ill. a lábán vannak. egyszer pirosabbak és több van, aztán halványul, múlik, utána megint több lesz. Esetleg étel, mosópor? volt valakinek hasonló? persil sensitive-vel mosok. Nemrég vezettem be a tejtermékeket, kb. rá 1 hétre jelentkeztek ezek a pöttyök. Van összefüggés? most abbahagyom, hátha...

[link]

[link]


2011. aug. 25. 08:46
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
és mit adsz neki a tejes dolgok helyett? a túró, sajt, joghurt helyett elsősorban, mert ha nem kap tejet szerintem az nem olyan vészes. Mert azért ezekben elég sok vitamin van, nem hiányzik a szervezetükből?
2011. okt. 5. 08:48
 32/34 anonim ***** válasza:
Milumil som szójatápszert isznak reggel,este.Sinlac pépet,a tejpépek helyett.Azon kívül ha olyat főzünk amit ehetnek,akkor azt,ha nem,akkor bébiételt,ami nem tartalmaz tejet,tejszármazékot.Szalámikat,olyat amibe szójafehérje van,nem tejfehérje,virsli is van ilyen,kenőmájas,margarinos kenyér,bundás kenyér,meg gyümölcsök,nagyjából ezeket szokták enni.Vannak szójás joghurtok,pudingok,de én annyira nem akarom túlzásba vinni a szóját ,nehogy most meg arra is allergiásak legyenek.Remélem hamar kinövik,ilyen kicsi korba még a gyerekek 90 %-a kinövi.Ha majd elkezded neki adni a tejet írd már meg légyszi,hogy lett e több pötty,ha igen,tuti,hogy a tejtől van.
2011. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
okés
2011. okt. 5. 20:12
 34/34 anonim ***** válasza:
Szi mi ujság van veletek voltatok gasztrón azóta,vagy nem kellett elmúltak a pöttyök?Mi majd március 22.én megyünk vissza,akkor lesz véevétel,és akkor lesz meg a fél év diéta.Remélem már jó lesz az eredmény.
2012. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!