Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek a pöttyök...

Szerintetek ezek a pöttyök mitől lehetnek? (kép)

Figyelt kérdés

leginkább a hasán ill. a lábán vannak. egyszer pirosabbak és több van, aztán halványul, múlik, utána megint több lesz. Esetleg étel, mosópor? volt valakinek hasonló? persil sensitive-vel mosok. Nemrég vezettem be a tejtermékeket, kb. rá 1 hétre jelentkeztek ezek a pöttyök. Van összefüggés? most abbahagyom, hátha...

[link]

[link]


2011. aug. 25. 08:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod tej nélkül is egy darabig. Habár egy hét alatt már kellett, h legyen tünete előbb is. Lehetnek ezek melegkiütések is.
2011. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

KÉp alapján meleg kiütésnek tűnik, figyeld, hogy melegben erősödik-e a pöttyözés. (lehetőleg minél többet legyen pucéran, és nedves-hűvös pelenkával többször töröld át a testét.

A tejtermékre már aznap, legkésőbb másnapra kijönne az allergia, a babáknak sokkal gyorsabb az anyagcseréje, mint a felnőtteknek. Ráadásul az a fenekén is meglátszik, szépen kivörösödik tőle.

2011. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

lehet tej érzékeny

próbálj ki öblítőt és folyékony mosószert

szúnyogcsípés

2011. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségben szerintem is hagyd meztelenkedni.
2011. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
ha a tejtől, akkor 6-10 órán belül kijött volna. ha már 1 hét elúlt, akkor valószínűleg nem az. én is a melegre tippelek. de azért nem baj, ha megpróbálod kihagyni a tejet, hogy biztos legyél benne.
2011. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen pöttyökkel küszködünk,de nekünk jobban a lábaikon van ikreimnek,elvittem őket bőrgyógyászhoz,és allergiára gondolt,de azt mondta ételtől nem lehet,mert az mindenhol kijött volna,de én a tejre gondolok,ha elviszed orvoshoz megírnád mit mondott?
2011. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Meleg kiütés inkább.

Legyen csupin, hűtsd le a kis bőrét, nap közben gyakrabban pancsoltasd, langyos tiszta vízzel.

(tejes dolgokat mértékkel egyen)

Ha nem halványulnak, romlanak, akkor a tejes dolgoktól ilyen.

(nyakán, összeérő bőrfelületeken nem pirosabb?)

2011. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Hát nekünk erre a pöttyökre azt mondta a doki, hogy melegkiütés.Az én lányomnak is leginkább a hasán van.
2011. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tennél fel képet a lábáról is? Az ikres anyuka vagyok.
2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

majd megnézem a lábát, most alszik. ott csak egy két pötty van, de lefotózom majd.

leginkább itt a hasán van, 1-2 a hátán, van egy a kézfején, meg 1 az arcán. de itt a hasán mindig van. hétfőn elmegyünk a dokihoz, visszajön szabadságról. ill. popsiján is 1- db van. nyakán nincs összefüggő pirosság.

2011. aug. 25. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!