Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ezek a pöttyök...

Szerintetek ezek a pöttyök mitől lehetnek? (kép)

Figyelt kérdés

leginkább a hasán ill. a lábán vannak. egyszer pirosabbak és több van, aztán halványul, múlik, utána megint több lesz. Esetleg étel, mosópor? volt valakinek hasonló? persil sensitive-vel mosok. Nemrég vezettem be a tejtermékeket, kb. rá 1 hétre jelentkeztek ezek a pöttyök. Van összefüggés? most abbahagyom, hátha...

[link]

[link]


2011. aug. 25. 08:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
megint az ikres vagyok,nekünk 3 doki mondta azt,hogy nem meleg kiütés,kaptunk rá krémet a bőrgyógyásztól,meg fenistil cseppet adtam nekik,és most már halványak a pöttyök,nekik inkább csak a lábukon van sok,a hátukon,hasukon arcukon 1-2
2011. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem,hogy nem viszket nekik,és némelyiknek a közepe tűhegynyire sárga
2011. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
szia. igen igen, ezek is olyanok. nem fotóztam végülis a lábát, mert elenyésző a pötty. majd hétfőn mi is megyünk dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond. azt mondta neked hogy mitől lehet?
2011. aug. 25. 21:11
 14/34 anonim ***** válasza:
Azt mondta a Doki hogy csípés vagy allergiásak a fűre vagy a homoktól de szerintem minthárom verzió hülyeség.Mert ők még soha nem homokoztak, a fűhöz nem ér a lábuk mert már nem csúszkálnak.Szerintem erős volt nekik a tej, visszatértünk a tápszerhez és meglátom így mi lesz.Ha elmentek a Dokihoz írd már meg légyszíves hogy mit mondott.Nekünk a fenistíl csepp szépen lehozta, de most is van 1-2 új pötty.
2011. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
oké rendben, majd írok
2011. aug. 26. 17:15
 16/34 A kérdező kommentje:
szia. voltunk dokinál, hát okosabbak nem lettünk :( szerinte vagy melegkiütés vagy esetleg felső légúti betegség kísérő tünete (ez tuti nem, mert nem volt beteg), vagy esetleg egy kicsit vashiányos, és lehet annak a jele, szóval ő is csak tippelt. Viszont már nincs neki annyi pötty, ez jó . ti voltatok dokinál? még mindig vannak pöttyök?
2011. aug. 29. 16:44
 17/34 anonim ***** válasza:
Melegkiütés az tuti,hogy nem,nekünk azt mondták,és a melegkiütés tényleg nem ilyen.Nemsokára megyünk a körzetinkhez,mert 18 hós oltásunk lesz.Megkérdezem tőle,hogy ad e beutalót pulmonológiára,mert ha a fűtől,vagy portól van,azt ott kimutatják.Nekünk a fenistil jól lehozta a kiütéseket,viszont halványan még mindig ott vannak.Nektek is ottmaradt halványan?Remélem idővel elmúlik,viszont kb 4 db most is van mindkét kislányom lábán,majd írok mi volt.
2011. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
igen, nekünk is ott maradt halványan. most én is adok neki fenistilt, hátha jobb lesz.
2011. aug. 30. 08:52
 19/34 anonim ***** válasza:
változott a terv,mert idetelefonáltak,hogy nincs oltóanyag,majd csütörtök reggel kell mennünk,akkor írok.
2011. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Na szia!Nemjó híreim vannak,kész lett a tejallergia vizsgálat,és kiderült,hogy allergiás a lányom,azt mondták,hogy valószínűleg a pöttyök is attól vannak,szójatápszert kellessz innia,holnap megint megyünk a háziorvosunkhoz,hogy elmondja mit ehet és mit nem.Szerintem neked is kéne kérned beutalót vizsgálatra,mert nektek is akkor kezdődtek a pöttyök,mikor elkezdtétek bevezetni a tejtermékeket.
2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!