Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányomnak mivel...

13 hónapos kislányomnak mivel édesitsem a tehéntejet?

Figyelt kérdés
magában nem issza, méz vagy cukor mehet bele?
2011. aug. 24. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Barna cukor, sima cukor, méz!
2011. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

mi gyerekorvosunk is azt tanácsolta, hogy ha nem tudok neki házi tejet adni, 3 éves korban vezessem csak be a tejet.

én 1 évesen főzibe bevezettem, tehát olyat kap amit jól felforralok és ételbe, majd 2 évesen tervezem magában a tej bevezetését. addig vaníliás babatejet kap, esetleg kipróbálhatod, hogy kis vaníliarúddal felfőzöd a tejet, biztos finom :)

2011. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne édesítsd. Ha nem szereti minek igya. Ennyi idősen ne cukrozd az ételét és italát, akkor nem szokik hozzá.
2011. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Tejet egy éves kor után érdemes bevezetni.A 3 éves kort azért ajánlják csak az orvosok,hogy addig is tápszert,meg babatejet meg minden más szír_szart igyon a gyerek,természetesen nem véletlenül,van hasznuk belőle elhihetitek...
2011. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges egymást lepontozni, mivel minden gyerekorvos mást mond. Mint írtam, nekem a védőnőm ajánlotta cukorral, erre le lettem pontozva. Kösz. Csak mert hallgatok a gyerekorvos tanácsára.
2011. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Remélem jót élvezkedik a lepontozó, igazán tehetne egy szívességet!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitőkészek válaszát!
2011. aug. 25. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!