Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig mindenki azt mondta ne...

Eddig mindenki azt mondta ne adjak a kislányomnak 1.5-2 éves koráig tehéntejet! Ma közölte a dokink hogy adjam a tejet 15 hónapos! Ti adtok tehéntejet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Adnék, de nem issza meg. 20 hónaposak vagyunk, és még mindig Milupa junior ital van reggelire és este lefekvés előtt. Már mindenféle verziót próbáltam, kakaóval stb., de nem issza meg a tejet. Bezzeg a junior italt igen.
2010. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
AZ én kisfiam 13 hónapos kora óta issza a tejet. Én meg a junior italokat próbáltam sorra, de nem itta. Maradt a tej. Ezt viszont szereti magában, kakaóval.
2010. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, egy éves kora óta reggel este tejet iszik.

Most 20 hónapos.

2010. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, 1 éves kora óta. 1.5-ös bolti tejet kap, reggel kakaóként, este tejcsiként. Szereti.
2010. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves kor felett lehet neki adni. Persze fokozatosan vezesd be.
2010. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 1 évesen kezdtük, azóta minden reggel és este megiszik 2 dl belőle, csak úgy tisztán. Nincs allergiás a családban, most 2,5 éves a fiam és szereti.

2010. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tápszert kapott, lehet adni, hiszen a többsége tehéntej alapú. Ha csak anyatejet, akkor 1 éves korig nem szokták adni, az allergia veszély miatt. 15hónaposan nyugodtan kaphat.
2010. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos és ne kap tejet, nem is fog egy darabig. Amúgy még szopik is, emellet babatejet iszik
2010. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15 hós a kislányom még szopik tejterméket kapott eddig is de nyers tejet nem!most viszont a doki azt mondta minnél késöbb adom neki a tejet annál jobban allergizálhat:((

Ti hogy adjátok?Az én kislányom csőrös pohárból kapja a vizet mert csak azt iszik!Cumisüveget nem ismeri.

2010. szept. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!