Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség. Se pelus, se bili,...

Segitség. Se pelus, se bili, se WC?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kezdödött a problémánk.A lányom szépen bilizett már(csak nagydolgot),amikor is egy keményebb kaka belekoppant a bilibe azota retteg a bilitől.

Akármikor pisilnie kell sir és ökölel veri a pelusát,megnyugtatom és csak akkor tud pisilni.Kb egy hete vetem észre hogy az éjszakára feltett pelus majdnem száraz,reggel ugyanugy sirva ébred,felveszem,simogatom a hátát és akkor pisil rengeteget.

Soksor le akarja magáról venni a pelust, a bilitől fél,Wcre nem akar ráülni.Mit csináljak vele?Naponta többször eljátszuk ezt a sirós pisilést.


2011. aug. 22. 13:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem választottam, hanem kaptuk a kiságyhoz! Amúgy én azt hallottam, h csak azért jobb, mert könnyebben kiszárad, mint a szivacs.

Velem azt senki se fogja tudni elhitetni, h márpedig sokat számít, h légáteresztő. Mégis hogy szellőzik olyan nagyon egy 10centis matrac, amin alul, felül ott a huzat, plusz a sima lepedő is. Kíváncsi lennék ki ne izzadna ettől 30fokban csakazért, mert a matrac légáteresztős.

Szóval nekem nem ez volt a fő szempont. Hanem, h ne kelljen -ki tudja hogyan?- suvickolnom a kakit, pisit a matracból.

(Megjegyzem, még ebben a dög melegben se izzadt a gyerek, csak ha ruhában aludt.)

2011. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kösziiii.


Sikerélmény:)tegnap kétszer wc be pisilt:)igaz a szűkitőt nem engedi rátenni(valószinüleg eddig ezért nem sikerült)ráemelem a wc re és tartom felette ő meg szó nélkül belepisil es örül:)


boldog vagyok:)

2011. szept. 1. 07:53
 23/23 anonim ***** válasza:

gratulálok. Tökéletes megoldás. Majd ha már természetes lesz neki (pár hét), legfeljebb megpróbálod a szűkítőt, majd rájön hogy neki is kényelmesebb úgy.

Én is örülök. Két évesen már szobatiszta lesz.

2011. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!