Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippek, hogyan fürdessük úgy...

Tippek, hogyan fürdessük úgy az 5 hetes lányunkat, hogy ne üvöltsön közben?

Figyelt kérdés

Kezdetek óta üvölt a fürdésnél.

Azt hiszem valamit nagyon rosszul csinálunk, mert még mindig ne múlt el és látszólag nem élvezi.


Van, amikor felfigyel a hangunkra és látszólag élvezi, de az sem tart sokáig :((


2011. aug. 22. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8 hets koráig mi csak kétnaponta fürdettünk, mert a fiam szó szerint összepisilte/kakálta magát a víztől való félelmében.

Aztán ahogy erősödött, úgy élvezte egyre jobban a dolgot, most 20 hónapos, és karúszóval egyedül pancsol a nagy medencékben is.

2011. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha a víz felé van fordítva, akkor nem sír, de úgy elég nehéz megfürdetni :/
2011. aug. 22. 14:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk kezdetben a fürdés nem volt tartott tovább 5 percnél, és az elején nem is minden nap fürdettük. A fürdőkád aljára ikeás 70 Ft-os törülközőt terítettünk. Élvezni kb akkortól kezdte a fürdést, amikor már tudott ülni.
2011. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16:38-as vagyok, nekünk is az alacsony vízszint jött be!
2011. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az első pár napban kislányom is sírt, mikor fürdettem. én is arccal a víz felé fordítva "beletérdeltettem" a vízbe, finoman megmostam az arcát, hátát, fenekét, majd úgy fordítottam a hátára. Na, onnantól nem volt semmi gond, azóta élvezi, és nagyokat pancsol.
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!