Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám imádja a...

4,5 hónapos babám imádja a minimaxot nézni. Nagyon ártok neki ha engedem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik neki gondolom a gyerekek hangja,és eleve az hogy színes.Sikongat,nevet rajtuk,és nem utolsó sorban akár 3/4 órát is el van vele.szóval nagyon ártok neki ha engedem nézni?
2011. aug. 21. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mi lenne ha beraknál neki gyerek zenét ?

lehet h az is elég neki

2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Néha mi is nézzük, de percekre csak, 4 hónapos lesz a leányzó holnap. Elvileg azért nem jó nekik a tv, mert igazából még fejlődik a látásuk, a tv pedig úgy adja a képet, hogy folyamatos villogással vetíti ugye, és ez az intenzív villogás nem jó feltétlenül az agyuknak, mert még nem tudják az infot rendesen feldolgozni, de szerintem rövidebb időtávoktól bajuk nem lesz. :)
2011. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ÉN gyakran tv-zek, apóssal élünk, s ha itthon van, nem férek ki a szobából. Folyósó szűk, a konyhába még főzni is alig jutok ki. Kisszobában lakunk 3-an, após a nagyban, cserére nem hajlandó. Tv 1 méterre van az ágytól, de ha leteszem a játszószőnyegre, akkor közvetlen a tv alatt van, csak annyi helyünk van a fölydön, az a 80 cm. Szóval még egy méter sincs.

nagyon kicsike a szobánk. A tv-nk hatalmas, párom még azelőtt vette, mielőtt összejöttünk.

Nekem se tetszik, hogy folyton nézi, én nem az ő lekőtése céljából kapcsolom be, előtte is sokat tv-zrtem, s van hogy egész nap megy. Van hogy nézi, van hogy nem. Már beszéltem a párommal, h vagy ágycsere kanapéra, vagy apóssal cseréljünk. Ágyat sajnáljuk eladni, főleg a párom, meg is értem, mert ilyet már nem fogunk kapni, após meg nem hajlandó velünk cserélni, mert az Ő nagy szobájában nincs annyi hely, hogy elférjen benne (szerinte). Am.. dupla annyi a szobájában a hely, mint nálunk.

2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hmm...kipróbáltam a gyerekzenét,mondókákat,tetszett neki!!:)Köszönöm szépen a tippeket,válaszokat!!Szép napot!
2011. aug. 21. 15:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem baj bár ha lehet valamilyen idegen nyelven tölsd le a kedvenc sorozatai részeit angol, német.. és azt néze sokat magára szedhet így a nyelvből.
2011. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!