Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az 5,5 hónapos kislány...

Baj, ha az 5,5 hónapos kislányomnak engedem, hogy üljön?

Figyelt kérdés

Ha az ujjaimat nyújtom belekapaszkodik és felül. Kapaszkodnia kell valamiben, hogy ülve maradjon.

Nem tudom, hogy számit-e, hogy a fejét és a mellkasát, egész rendesen megemelimagától is, de egyben a lábait is:), olykor 90 fokos szöget zár be a levegőben.

Nem forog, nem mászik. Láttam már hemperegni, megfordulni 2-3szor.


2010. okt. 21. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem baj,mert ez így csak torna.

A fiam már 4.5 hósn kérte ígényelte ,emelkedett fel.Nem szabad sokáig támaszték nélkül.De 4 hó után már támasztékkal szabad.

2010. okt. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Ki kell támasztani és üldögélhet 10-15 perceket. Had erősödjön. Ne eröltesd túl.
2010. okt. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Vigyázz a kislánnyal, nehogy a csípője megsínyledje, mert egyszer (remélhetőleg) szülni fog.

Nekem fiam van. A doki azt mondta, hogy ne ültessem míg magától fel nem ül. Szóval nem mertem ültetni, míg segítség nélkül, magától is fel nem ült. Így hát előbb állt fel, mint ült.

2010. okt. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy ne nagyon ültessem. Némi logika azért van benne, hogy azért nem ül magától, mert még nem elég erős hozzá.
2010. okt. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a 4 és fél hos babám már huzza fel magát hogy ő ülni akar,de nem tolhatom vissza hogy nem szabad kisfiam! szoktam hagyni egy kicsit de nem támasztékkal, fogom a karját a lábam között ül.
2010. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!