Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora baj, ha sokszor...

Mekkora baj, ha sokszor koppan a gyerek feje?

Figyelt kérdés
Bármennyire vigyázok, ott vagyok mellette, de most, hogy mászik, tanul felállni és leülni a 9 hónapos kisfiunk, sokszor a lendület miatt hátrapottyan és beveri a földbe a fejét. Van rajta szőnyeg, de még úgyis akkorát koppan, hogy ijesztő. Egyre ügyesebben esik, de még így is sokszor hátrahuppan, ilyenkor a tarkóját üti be. Mennyire veszélyes ez, ugye ebből nem lehet maradandó károsodás, az agyát nem érinti egy ekkora ütés, vagy igen???
2011. aug. 10. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én ottvagyok mellette,hogy ne koppanjon,eddig 2 szer koppant de csak kicsit.

hát szerintem nem jó neki

2011. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ekkora ygereknek sokszor koppan a feje...hiába vigyáz az ember,nincs ezer keze és szeme. nem lsez semmi baja. arra ügyelj, hogy ha épp olyan helyen van, ahol kőpadló van vagy parketta, odalehetőség szerint tégy mögé valamit, ahol tevékenykedik, amíg azt látod hogy nagyon bizonytalan.
2011. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, ha meg nagyot koppan, és valami baj van belőle, azt hamar észreveszed.... nem hagyja abba a sírást, netán hány, kótyagossá válik stb., amíg ilyen nem történik, addig biztos nincs baj
2011. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz rá amennyire csak tudsz. Elvileg nem lesz baja, hiszen mindannyian átesünk egy ilyen időszakon, mégis felnövünk, de mindig történhetnek szerencsétlen esetek. Ezeket ha lehet, mefg kell próbálni elkerülni
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom sokat koppant, de ettől csak ügyesedett, és most, mikor sokkal durvább helyen eshet (pl beton) az az első, hogy a fejét védi.
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2011. aug. 11. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!