Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ultetitek a babatokat...

Mikortol ultetitek a babatokat etetoszekbe? Ha mar tud stabilan ulni? Vagy ha meg tartja magat? Ababam 6hos egyedul ul az olemben merjem betenni a szekbe?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hósan tettem először etetőszékbe, de a mienk dönthető, így nem aggódtam. Igaz, h. már tudott ülni, de felülni magától nem, és azt mondják, h. akkortól leget ültetni, ha már magától fel tud ülni.
2009. ápr. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belerakhatod nyugodtan, ha lehet dönteni a háttámlát. Mi is 6 hós kora óta eszünk benne, pedig még magától nem tud felülni.
2009. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5,5hósan vettűk, mert már nem tudtam a földön ülve tömni a főzit a bébibe:) ő sem ül még, a szék dönthető.
2009. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!