Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák (és férjeik), akik...

Anyukák (és férjeik), akik albérletben laknak! Mennyi marad megélhetésre?

Figyelt kérdés

Mennyit visz el az albérlet? Hány baba van?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. aug. 2. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hol laksz. Pl Bp-en azért egy kétszobás lakásért, kerülettül függően elkérnek 50-80.000 ft-ot. Plus a rezsi 2szobás távfűtéssel, babával (ergo sok vízfogyasztás) nyáron olyan 15.-20.000 télen 40-40+


Plusz a közösktg, ami megint változó, nekünk 7000 volt de van ahol belemérik ezt és azt és úgy 20.000 is lehet.

2011. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,köszi,ezeket én is tudom,inkább arra lennék kíváncsi,ki milyen helyzetben van azzal,hogy albérletet fizet...bár a lakáshitel lehet még több:(
2011. aug. 2. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi vidéken lakunk, "csak" 20e az albérlet. Gáz nincs, így a rezsi egy másik 20-as, viszont télen mikor fát is kell venni, akkor a sokszorosa ennek. 1 baba van csak.
2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, csak én a mennyit visz el az albiból erre asszociáltam.


Amúgy nekünk van hitelünk, az 50.000 havonta, de jó, mert "csak" pár évig kell fizetni mert nem nagy volt a két lakás ára közti különbözet!


Amúgy éltem már albiban, de szerintem babával esélytelen megélni, ha nem kerestek összesen legalább 180-190ezret.

2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi egy babával 8,5 hós vagyunk albiba. Szept-be megyünk másikba, az 35 lesz + rezsi. 65 000 kb összesen,legalábbis most ennyit fizetünk a mostani albérletbe.

Nekem Gyes+ családi, férjem 90-et keres. Meg lehet élni szűkösen , de meg.

Pl. mindig olcsó helyekre megyünk vásárolni, mellettünk tesco, kicsit messzebb piac.

Viszont munkát keresek, hogy tudjunk félretenni apránként.

Mai világba akinek saját lakása van, az már gazdag ember.

2011. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintetek a mi helyzetünk milyen lenne? 2 baba van(ikrek),a keresetünk elég tág keretek között mozog,a férjem nem fixet kap,én a dupla gyest meg a családit. Így min. 150e, max. 300e a havi bevételünk. Persze mivel a férjem nem fixet kap minden hónap valahanyadikán,van amikor egyben kap meg pl. 200-at,van amikor egy hónapban csak 100-at. De lebontva annyi,mint amit írtam. Szeretnénk 1.5-2 szobát,egy meghatározott kerületben. Olyan 50-60 körüli albérletek felelnének meg+ rezsi. Bevállaljuk?

2011. aug. 2. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
hát...ha nekünk ennyi bevételünk lenne mint nektek én nem panaszkodnék,nem bántani akarlak,de mi ennek a negyedéből élünk meg amit most te írtál itt összesen.
2011. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze nem panaszkodni akarok,csak van más fix kiadás is,telefon,20e személyi hitel,net,megtakarítás...Így a szűkösebb hónapokban elvileg nem marad pénzünk. Min. 50e egy olyan albérlet,ami nekünk jó lenne. + rezsi átlag 30.

De mindegy,csak kíváncsi vtam!

Köszi!

2011. aug. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!